SOUTĚŽ THE EISA PHOTOGRAPHY MAESTRO 2021

Publikováno: 23. prosince 2020 | autor Redakce
SOUTĚŽ THE EISA PHOTOGRAPHY MAESTRO 2021

Vyhrajte s THE EISA PHOTOGRAPHY MAESTRO 2021 až 1500 EURO! Snímky můžete zaslat nejpozději do 1. května 2021.

SOUTĚŽ THE EISA PHOTOGRAPHY MAESTRO 2021

Letošní téma: Faces (Tváře)

1. cena 1500 € + EISA Maestro Trophy

2. cena 1000 € + EISA Maestro Trophy

3. cena 750 € + EISA Maestro Trophy

Vyhrajte THE EISA PHOTOGRAPHY MAESTRO 2021

Podmínky soutěže

Zašlete pět až osm fotografií (ne méně a ne více) na téma Faces e-mailem na adresu vyhraj@atemi.cz. Všechny musí být v digitální podobě (digitální nebo naskenované originály) a vytvořeny pro účely této soutěže. Existující portfolia budou vyloučena.

Národní kolo: uzávěrka 1. května 2021

Všechny příspěvky musí být přijaty do tohoto data. První tři vítězové budou vybráni redakcí FotoVideo a výsledky národního kola zveřejníme v červnovém nebo červencovém vydání. Odměny za první tři umístění v národním kole: 1. cena: 2000 Kč, 2. cena: 1000 Kč 3. cena: 500 Kč.

Světové finále: červen 2021

Vítězné příspěvky z národních kol 16 zúčastněných zemí EISA budou posuzovány společně na valné hromadě v červnu. Konečné výsledky světové soutěže The EISA Photograpjhy Maestro 2021 budou vyhlášeny při slavnostním předávání cen EISA v září 2021.

Práce všech vítězů národních kol této soutěže budou zveřejněny na Facebooku koncem června 2021 a zúčastní se zvláštní soutěže EISA Public’s Choice. Cena pro vítěze této soutěže je 1000 eur.

Finální výsledky budou zveřejněny v zářijovém nebo říjnovém čísle všech 16 fotografických časopisů a na webových stránkách EISA. Tři vítězové světového finále budou pozváni do Berlína na slavnostní předávání cen EISA v září 2021.

Další podrobnosti a podmínky naleznete na adrese www.eisa.eu/maestro a na webu www.ifotovideo.cz.


 

Už máte lednové vydání časopisu FOTOVIDEO?

Nebyli bychom to my, abychom vám nenabídli stovku naprosto vyrovnaných stránek. Začínáme rychle v zákulisí i na trati Formule 1 a uklidňujeme se v krásných krajinách a divokých přírodních scenériích. Jako vždy, pro každého něco a kvalita na prvním místě. Bude se vám líbit?

fotovideo-01-2021.jpg

Jsme trochu jiní, všimli jste si?

Ano, moderní doba žádá (prý) bezpatkové písmo a my už tou naší více než dvacetiletou klasikou prý byli archaičtí. Takže doufáme, že se vám náš modernější design grafiky bude líbit a komu ne, tak ať nám napíše. Ale prosíme vážně a podstatně! Kolegyně si s tím dala opravdu velkou práci, ze kterou jí patří asi nejen redakční veliký dík. Tak čtěte lépe a snadněji, i když texty krátit nebudeme, takže o žádný obsah nepřijdete.

Inspirativní i praktičtí

Za ta léta jsme si zvykli na vaše chutě. Chcete vidět co fotí ti nejlepší fotografové, inspirovat se současností, přečíst si, na čem právě pracují a co k tomu používají. Rozhovory a povídáním s mistry různých žánrů každé naše vydání začíná. Následně nechybí ani recenze a zajímavosti a pak už postupně přecházíme do fotografické praxe s níž se prolíná i stále oblíbenější video. Naše praktické články mají poměrně značnou odezvu, a tak jsme je v tomto vydání ještě o kousíček rozšířili. Snad v nich i další z vás naleznou to, co právě potřebují. A když ani v tomto vydání, tak určitě příště.

S kým se v lednovém FotoVideo setkáte?

Hned v úvodu s Jiřím Křenkem, jediným Čechem, který má akreditaci na fotografování závodů Formule 1. Jeho zážitky jsou až neuvěřitelné a fotografie úžasné. Hned v závěsu za ním je na dalších stránkách neuvěřitelná žena, oficiální fotografka Českého olympijského týmu, právě čerstvě oceněná Bára Reichová. Jeden fotografický zážitek tedy střídá další. Abychom nebyli jen v pohybu, dali jsme slovo i mistrům krajinářům. Co vám říkají jména Martin Rak a Martin Šaroch. Každý z nich své krajiny pojímá a snímá jinak a současně oba milují krásu a nedotknutelnost přírodu. Jejich snímky jsou dokonalými a propracovanými obrazy. A tak bychom mohli pokračovat s líčením originality Dana Vojtěcha, vzpomínkami Františka Dostála nebo dokumenty Lucie Mojžíšové. Naše nabídka je i v roce 2021 široká a bude taková stále. Jsme rádi, že jste s námi.

Vybírejte z lednového vydání časopisu FotoVideo v novém kabátě:

ROZHOVOR: JIŘÍ KŘENEK

Pouze dvacet fotografů z celého světa na trati Formule 1

jiri-krenek.jpg

INTERVIEW: BARBORA REICHOVÁ

Projekt Nezlomní olympionici vznikl v lockdownu a je dokonalý

barbora-reichova.jpg

ROZHOVOR: MARTIN RAK

Nejraději mám krajiny na sever od Prahy, říká mistr

martin-rak.jpg

ROZHOVOR: MAREK ŠAROCH

Dá se říct, že přes den létám s dronem jen výjimečně…

marek-saroch.jpg

PRAXE: DAN VOJTĚCH

Virtuální skatepark v Maxspace

dan-vojtech.jpg

FOTOGRAF ROKU: VYHRAJTE TÝDEN S VOLVO

Výjimečná soutěžní kategorie zahájena

vyfot-volvo.jpg

FOTOGRAF ROKU: PRVNÍ TÉMA NOVÉHO ROČNÍKU VYHODNOCENO

Téma Pohled z okna přitáhlo téměř 1500 fotografií! Jak jste dopadli vy a jak vaši fotografičtí přátelé? Pořadí najdete jen v tištěném vydání FotoVideo.

fotograf-roku.jpg

… a samozřejmě dalších minimálně dvacet zajímavých článků!

Výhodné je si nechat posílat FotoVideo až domů!

A zase máme pro vás další dárky k celoročnímu předplatnému FotoVideo. Udělejte si radost (a také vašim blízkým?) na celý rok 2021! S naším předplatným opravdu ušetříte. Vybírejte dle chuti, ale rychle, dárků je dost, ale některé jen v omezeném množství! Předplaťte si nás na zimní měsíce a vyzkoušejte si, zda nás chcete odebírat po jednom či dvou či třech či šesti či dvanácti výtiscích. Jak se vám to bude líbit. Ale s delší dobou předplatného klesá jeho cena….

Vybírejte si na našem webu:

http://www.ifotovideo.cz/rubriky/predplatne/

Mít doma kvalitně tištěný časopis FotoVideo každý měsíc o den dříve, než se objeví ve volném prodeji na stáncích a v prodejnách, a ještě k tomu za cca 60 % jeho normální, prodejní ceny, to už se fakt vyplatí! Šetříte tak své peníze s námi!

Za branou čtvrtstoletí – lednové FOTOVIDEO

KOMPLETNÍ NABÍDKU PŘEDPLATNÉHO I S DÁRKY NAJDETE ZDE.

 

Právě vychází
fv04-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.