Red Bull Illume Image Quest 2016

Publikováno: 15. prosince 2015 | autor Redakce
wi10-009761-003265.jpg

Odstartováno! Profesionální a amatérští fotografové z celého světa můžou nyní předložit své ohromující fotky ve světově největší fotografické soutěži akčních a dobrodružných fotek Red Bull Illume. fotografická soutěž znovu ukáže vynikající a kreativní snímky, vášeň, životní styl a kulturu lidí, kteří se objevili před objektivem. Účastníci můžou nahrávat své snímky až do 31.3.2016 a hrát tak o velké ceny, být součástí výstavy Red Bull Illume Exhibit Tour, která poputuje po celém světě.

Fotografové můžou přihlásit až pět snímků do každé z jedenácti kategorií, kromě nové "Mobilní kategorie". Tam není žádný limit pro nahrávání fotografií, když budou akční, lifestylový nebo sekvenční. Jděte na redbullillume.com a podívejte se na kompletní seznam kategorií. Snímky budou hodnoceny mezinárodní porotou složenou z 5 foto editorů z předních mezinárodních magazínů a jejich úkolem bude vybrat 55 nejlepších snímků, včetně vítěze z každé z jedenácti a jednoho absolutního vítěze.

Finálové snímky budou odhaleny na Red Bull Illume Winner Award Ceremony na podzim roku 2016, předtím než začne jejich putovní výstava po hlavních městech a kulturních centrech po celém světě jako součást unikátní noční foto exhibice.

Soutěžní snímky můžete přihlašovat do 31.3. 2016. Navštivte web redbullillume.com a zjistěte více o porotě, cenách, pravidlech, kategoriích a podrobnostech o přihlašování.

Red Bull Illume je světově největší fotografickou soutěží věnované akčním a dobrodružným sportům. Předvádí nejkreativnější a podmanivou fotografii jako umění a snaží se přiblížit veřejnosti svět akčních sportů. Red Bull Illume Quest 2016 bude čtrvrtou v pořadí po roce 2007, 2010 a 2013.

Novinkou roku 2016 je zařazení nové "Mobilní kategorie". Porota složená z padesáti foto editorů hodnotí z tisícovek přihlášených snímků a nakonec vybere vítěze z každé z jedenácti kategorií a jednoho absolutního vítěze, jejichž jména budou odhalena na Red Bull Illume Winner Award Ceremony na podzim 2016. Všechny finálové fotky pak putují po světě a jsou součástí unikátní noční foto exhibice. Oficiálními partnery pro rok 2016 jsou Sony, Yodobashi, G-Technology, Tamrac a Boncolor.

PODROBNÁ PRAVIDLA SOUTĚŽE NAJDETE ZDE.


Právě vychází
fv06-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.