Nová témata FOTOGRAFA ROKU 2021

Publikováno: 25. srpna 2020 | autor Redakce
nova-temata-fotografa-roku-2021.jpg

Někdo znalý karetních her by určitě řekl: „Oko bere.“ Jiný by vážně zadumán prohlásil: „Vcházíme do třetího desetiletí naší soutěže.“ A tak by se dalo o nastávajícím ročníku pokračovat asi donekonečna. Pro nás organizátory je důležité, aby se vám i tento ročník líbil, byli jste spokojeni s bodovým hodnocením, a hlavně se svou účastí i prezentací snímků. Vždyť i tento ročník může pro mnohé znamenat významný krok mezi fotografickou elitu.

Je to vaše soutěž!

Z mnohaletých zkušeností víme, že nejúspěšnější jsou ti, kteří si hned na začátku pročtou nová témata (najdete je v zářijovém vydání časopisu), promyslí si, kam mohou sáhnout do svého archivu, co ke kterému tématu bude třeba nafotit a u kterých si věří. Důležité je stále sledovat vývoj všech okruhů, průběh každé kategorie. Kdo má svůj soutěžní profil a vkládá do něj měsíc co měsíc snímky, má pokaždé i dost času na srovnávání, diskuse a hodnocení.Nová témata FOTOGRAFA ROKU 2021

Celá soutěž Fotograf roku se tedy odehrává na http://fotografroku.ifotovideo.cz a hodnocení jednotlivých témat je vydáváno každý měsíc v časopise FotoVideo, který je hlavním organizátorem.

Jinde výsledky nenajdete, ale můžete o nich třeba diskutovat na facebookovém profilu Fotograf roku nebo v uzavřené facebookové skupině s týmž názvem.

Toto vydání nás tedy stálo více práce, více peněz, a hlavně ještě více nadšení. Bez nadšení a lásky k věci, bychom to, co děláme dělat nemohl a vlastně ani nechtěli. Jsme na tom určitě stejně se všemi, které práce s fotografií a videem baví. Nás FotoVideo baví už skoro celých 24 let!

Ale dost nostalgie! Toto zářijové vydání je opravdu velké a má opět pro každého něco. I proto si myslíme, že se vám vyplatí ho koupit nebo alespoň předplatit? Máte spoustu možností, jak to udělat. Kontakty na koupi a předplatné najdete na našem webu ifotovideo.cz, nebo přímo v časopise.

Čím je letošní deváté FotoVideo tak plné?

Vyhodnotili jsme EISA AWARDS 2020-2021, a tak vám přinášíme nejlepší výrobky roku. Porota určila vítěze EISA MAESTO PHOTO 2020 a my vám v tomto vydání nabízíme tři nejlepší z této světové soutěže.

Adolf Zika se k naší velké radosti úspěšně vrhl i na další fotografický obor, vybavil se další novou technikou a vy se můžete pokochat jeho snímky včetně obálky!

V tomto vydání nechybí ani překvapiví měsíční vítězové soutěže CEWE PHOTO AWARDS a je naším velkým potěšením, že do našeho časopisu zavítali mistři zvučných jmen, jakými jsou Jiří Šimeček, Jan Šimánek, Martin Kozák, Richard Horák, Dušan Křístek, Majo Eliáš a další a další.

Musíme vám přece ukázat, co a kdo je u nás aktuálně nejlepší! A to jsme se nezmínili o zcela nových tématech 21. ročníku soutěže Fotograf roku, vynikajících praktických článcích Petra Březiny, vašich nádherných fotografiích na téma Jídlo a výsledcích bohatě honorovaných soutěžních kategorií Fotografa roku.

Takže, milí a vážení čtenáři, vybírejte si sami dle svého uvážení! Máte z čeho:

INSPIRACE K NÁKUPU: EISA AWARDS 2020-21

Jaké nejlepší elektronické výrobky vybrala porota z 62 médií?INSPIRACE K NÁKUPU: EISA AWARDS 2020-21

INSPIRACE: TAJNÁ PRÁZDNINOVÁ LÁSKA

Když se nám svěří Adolf Zika, tak to stojí za to, přečtěte si náš rozhovor!TAJNÁ PRÁZDNINOVÁ LÁSKA

INSPIRACE SOUTĚŽ: VÍTĚZOVÉ EISA MAESTRO 2020

Tři nejlepší světoví fotografové z tématu „Movement“.

NÁŠ SERIÁL: DEVÁTÝ DÍL S CENTREM FOTOŠKODA

Výkup a prodej použité fototechniky a další zajímavosti z tohoto stánku fotografie.

PRAXE: ANALOGOVÁ ŠKOLA VÁS EVIDENTNĚ BAVÍ

Na co si dát pozor při prvním fotografování na film?Na co si dát pozor při prvním fotografování na film

PRAXE: FOTOPORADNA – JAK A PROČ MĚNIT EXPOZICI?

Jedním ze základních předpokladů dobré fotografie je její správná expozice…JAK A PROČ MĚNIT EXPOZICI

FOTOGRAF ROKU: JEDNADVACÁTÝ ROČNÍK JE PŘED NÁMI

Vybírejte a chystejte své snímky na nová soutěžní témata.

FOTOGRAF ROKU: OBLÍBENÉ FOTOGRAFICKÉ TÉMA: JÍDLO

Ti nejlepší dokazují, že v Čechách i na Slovensku se fotit prostě umí! Prohlédněte si snímky dvaceti nejlepších seniorů a sedmi výborných juniorů v tomto chutném tématu.FOTOGRAF ROKU – Jídlo

 

S naším předplatným opravdu ušetříte, a ještě k němu dostanete dárek dle vašeho výběru zdarma!

Předplaťte si nás, jde to velmi rychle a můžete si vybrat, zda po jednom či dvou či třech či šesti či dvanácti výtiscích, či… jak se vám to bude líbit.

Vybírejte si například na těchto webových adresách:

http://www.ifotovideo.cz/rubriky/predplatne/

https://www.send.cz/casopis/779/foto-video

https://foto-video.magaziny.cz/

https://predplatit.cz/detail/foto-video/200/

Mít doma kvalitně tištěný časopis FotoVideo každý měsíc o den dříve, než se objeví ve volném prodeji na stáncích a v prodejnách, a ještě k tomu ta cca 60 % jeho normální, prodejní ceny, to už se fakt vyplatí! Šetříte s námi!108 stran zářijového FotoVideo

Právě vychází
fv03-24-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.