Nová soutěžní kategorie Fotografa roku – Vyfoť Volvo

Publikováno: 19. ledna 2021 | autor Redakce
Nová soutěžní kategorie Fotografa roku – Vyfoť Volvo

Fotografické soutěžení se vám vyplatí, v tomto případě je odměněno krásným zážitkem. Nafoťte nejlepší fotografie s automobily Volvo a jezděte celý týden Volvem XC60. Zachyťte příběhy této značky. Vaše fotografie vybere odborná porota Fotografa roku společně se zástupci Volvo Car Czech Republic.

Soutěžní příspěvky

nova-soutezni-kategorie-fotografa-roku-–-vyfot-volvo-1.jpg

Jak je v soutěži Fotograf roku zvykem, zasílejte své fotografie v digitální podobě ve formátu JPEG, minimální požadovaná velikost fotografií je 800 × 600 pixelů a maximální 1600 × 1200 pixelů. Soubor může mít nejvíce 1,5 MB (1 572 864 B).

Všechny soutěžní fotografie nahrané elektronicky prostřednictvím webových stránek budou uveřejněny ve zvláštní internetové galerii (s logem Volva u každé fotografie) na stránkách Fotografa roku (s výhradou dle odst. 7 podmínek soutěže Fotograf roku).

Rudolf Fukal, Západ slunce s Volvem a fotografem – soutěžní snímek

Rudolf Fukal, Západ slunce s Volvem a fotografem

Účastníci soutěže

Účastníkem soutěže se za podmínek v těchto pravidlech uvedených stane osoba, která je zaregistrována v soutěži Fotograf roku a vloží maximálně pět soutěžních snímků od jednoho autora obvyklým způsobem do této kategorie soutěže Fotograf roku na portálu www.fotografroku.ifotovideo.cz.

Účastníkem soutěže (nebo také soutěžícím) se může stát každá fyzická osoba starší 18 let s trvalým pobytem v ČR a s platným řidičským průkazem zaregistrovaná do soutěže Fotograf roku.

Z účasti v soutěži jsou vyloučeny osoby v pracovněprávním vztahu nebo ve vztahu obdobném pracovnímu poměru k pořadateli a podporovateli soutěže, včetně osob jim blízkých.

Robert Landsman, VOLVO V90 – soutěžní snímek

Robert Landsman, VOLVO V90

Soutěžní kategorie Vyfoť Volvo a vyhraj týden s ním má jednoho hlavního výherce, který získá výpůjčku vozu Volvo XC60 na dobu jednoho týdne. Vybraný vůz Volvo bude připraven k vyzvednutí a vrácen v sídle společnosti Volvo Car Czech Republic, K Chotobuzi 333, 251 01 Čestlice. Výherce se organizátorovi soutěže zavazuje, že při převzetí výhry svolí k pořízení sady deseti vlastních fotografií se zapůjčeným vozem a předá je i s právy k dalšímu neomezenému marketingovému využití organizátorovi soutěžní kategorie.

Další cenu – knihu Jany Pechlátové Země Altairu – obdrží soutěžící na druhém a třetím místě v konečném pořadí této soutěžní kategorie.

Své soutěžní snímky nahrávejte: ZDE.

 


 

Už máte lednové vydání časopisu FOTOVIDEO?

Nebyli bychom to my, abychom vám nenabídli stovku naprosto vyrovnaných stránek. Začínáme rychle v zákulisí i na trati Formule 1 a uklidňujeme se v krásných krajinách a divokých přírodních scenériích. Jako vždy, pro každého něco a kvalita na prvním místě. Bude se vám líbit?

fotovideo-01-2021.jpg

Jsme trochu jiní, všimli jste si?

Ano, moderní doba žádá (prý) bezpatkové písmo a my už tou naší více než dvacetiletou klasikou prý byli archaičtí. Takže doufáme, že se vám náš modernější design grafiky bude líbit a komu ne, tak ať nám napíše. Ale prosíme vážně a podstatně! Kolegyně si s tím dala opravdu velkou práci, ze kterou jí patří asi nejen redakční veliký dík. Tak čtěte lépe a snadněji, i když texty krátit nebudeme, takže o žádný obsah nepřijdete.

Inspirativní i praktičtí

Za ta léta jsme si zvykli na vaše chutě. Chcete vidět co fotí ti nejlepší fotografové, inspirovat se současností, přečíst si, na čem právě pracují a co k tomu používají. Rozhovory a povídáním s mistry různých žánrů každé naše vydání začíná. Následně nechybí ani recenze a zajímavosti a pak už postupně přecházíme do fotografické praxe s níž se prolíná i stále oblíbenější video. Naše praktické články mají poměrně značnou odezvu, a tak jsme je v tomto vydání ještě o kousíček rozšířili. Snad v nich i další z vás naleznou to, co právě potřebují. A když ani v tomto vydání, tak určitě příště.

S kým se v lednovém FotoVideo setkáte?

Hned v úvodu s Jiřím Křenkem, jediným Čechem, který má akreditaci na fotografování závodů Formule 1. Jeho zážitky jsou až neuvěřitelné a fotografie úžasné. Hned v závěsu za ním je na dalších stránkách neuvěřitelná žena, oficiální fotografka Českého olympijského týmu, právě čerstvě oceněná Bára Reichová. Jeden fotografický zážitek tedy střídá další. Abychom nebyli jen v pohybu, dali jsme slovo i mistrům krajinářům. Co vám říkají jména Martin Rak a Martin Šaroch. Každý z nich své krajiny pojímá a snímá jinak a současně oba milují krásu a nedotknutelnost přírodu. Jejich snímky jsou dokonalými a propracovanými obrazy. A tak bychom mohli pokračovat s líčením originality Dana Vojtěcha, vzpomínkami Františka Dostála nebo dokumenty Lucie Mojžíšové. Naše nabídka je i v roce 2021 široká a bude taková stále. Jsme rádi, že jste s námi.

Vybírejte z lednového vydání časopisu FotoVideo v novém kabátě:

ROZHOVOR: JIŘÍ KŘENEK

Pouze dvacet fotografů z celého světa na trati Formule 1

jiri-krenek.jpg

INTERVIEW: BARBORA REICHOVÁ

Projekt Nezlomní olympionici vznikl v lockdownu a je dokonalý

barbora-reichova.jpg

ROZHOVOR: MARTIN RAK

Nejraději mám krajiny na sever od Prahy, říká mistr

martin-rak.jpg

ROZHOVOR: MAREK ŠAROCH

Dá se říct, že přes den létám s dronem jen výjimečně…

marek-saroch.jpg

PRAXE: DAN VOJTĚCH

Virtuální skatepark v Maxspace

dan-vojtech.jpg

FOTOGRAF ROKU: VYHRAJTE TÝDEN S VOLVO

Výjimečná soutěžní kategorie zahájena

vyfot-volvo.jpg

FOTOGRAF ROKU: PRVNÍ TÉMA NOVÉHO ROČNÍKU VYHODNOCENO

Téma Pohled z okna přitáhlo téměř 1500 fotografií! Jak jste dopadli vy a jak vaši fotografičtí přátelé? Pořadí najdete jen v tištěném vydání FotoVideo.

fotograf-roku.jpg

… a samozřejmě dalších minimálně dvacet zajímavých článků!

Výhodné je si nechat posílat FotoVideo až domů!

A zase máme pro vás další dárky k celoročnímu předplatnému FotoVideo. Udělejte si radost (a také vašim blízkým?) na celý rok 2021! S naším předplatným opravdu ušetříte. Vybírejte dle chuti, ale rychle, dárků je dost, ale některé jen v omezeném množství! Předplaťte si nás na zimní měsíce a vyzkoušejte si, zda nás chcete odebírat po jednom či dvou či třech či šesti či dvanácti výtiscích. Jak se vám to bude líbit. Ale s delší dobou předplatného klesá jeho cena….

Vybírejte si na našem webu:

http://www.ifotovideo.cz/rubriky/predplatne/

Mít doma kvalitně tištěný časopis FotoVideo každý měsíc o den dříve, než se objeví ve volném prodeji na stáncích a v prodejnách, a ještě k tomu za cca 60 % jeho normální, prodejní ceny, to už se fakt vyplatí! Šetříte tak své peníze s námi!

Za branou čtvrtstoletí – lednové FOTOVIDEO

KOMPLETNÍ NABÍDKU PŘEDPLATNÉHO I S DÁRKY NAJDETE ZDE.

 

 

Právě vychází
fv06-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.