MISS SVOBODA

Publikováno: 2. května 2021 | autor Redakce
MISS SVOBODA

Soutěž MISS SVOBODA je otevřena pro všechny dívky a ženy bez rozdílu věku, výšky anebo vzdělání. Jejím cílem je ukázat nejen na krásu, originalitu i dovednosti soutěžících, ale také poukázat na zásady a ideje svobody. Soutěž MISS SVOBODA finančně podporuje Kliniku dětské hematologie a onkologie FN Motol v Praze. Finále soutěže moderuje oblíbený herec Jan Čenský. Pořadatel soutěže: mezinárodně uznávaný fotograf Angelo Purgert.

Soutěže MISS SVOBODA se může zúčastnit jakákoliv žena s trvalým bydlištěm v ČR. Podmínkou pro přihlášení do soutěže je věk od 18 let.

Soutěžící se mohou přihlásit od 24. 3. – 24. 5. 2021

Přihlášení zde formou on-line formuláře a on-line nahrání fotek.

MISS SVOBODA

Základní kolo soutěže

Soutěžící se mohou přihlásit od 24. 3. – 24. 5. 2021.

Z přihlášených vybere neveřejná porota dle počtu přihlášených 18 semifinalistek.

MISS SVOBODA

Semifinále soutěže

8. 6. 2021 – Představení 18 semifinalistek na FB stránce a webu soutěže.

Fotografie vybraných semifinalistek budou umístěny na FB stránku soutěže MISS SVOBODA, kde jim lidé mohu dát svůj hlas prostřednictvím lajku a to od 8.6. – 31.7. 2021

Pořadí 12 finalistek bude vybráno ze semifinalistek na základě počtu hlasů na FB.

Finále soutěže MISS SVOBODA moderuje známý a oblíbený herec Jan Čenský

Finále soutěže

18. 8. 2021 – Představení 12 finalistek na FB stránce a webu soutěže.

8.9. 2021. se uskuteční finále soutěže v Praze (místo bude upřesněno dle aktuálních možností v té době). Pro finalistky je od našich sponzorů připravena spousta zajímavých a hodnotných cen. Finále soutěže MISS SVOBODA moderuje známý a oblíbený herec Jan Čenský.

Na finále soutěže budou dekorovány – Miss Svoboda, 1. vicemiss Svoboda a 2. vicemiss Svoboda. Vše za účasti partnerů soutěže, VIP hostů a médií (livestream). Soutěžní disciplíny pro finalistky budou z oblasti historie, marketingu, filosofie a idejí svobody.

 


 

Už máte květnové rozšíření vydání časopisu FOTOVIDEO FOTOVIDEO?

Mistři fotografické reportáže

Obrovskou radost nám udělali dva skvělí fotoreportéři ověnčení spoustou fotografických ocenění, se kterými se nám poštěstilo udělat (v té době ještě z karantény na dálku…) neobvyklý dvojrozhovor. Michal Růžička a Jan Zátorský patří k naší naprosté novinářské špičce, a přestože ten rozhovor měl onu zvláštní lockdownovou atmosféru, tak se určitě stane jedním ze zlatých materiálů naší časopisecké historie. Doporučujeme!

DOBRODRUŽSTVÍ – PETR JAN JURAČKA NA ISLANDU

Horká láva neměla šanci!

Další, naprostou „bombou“ tohoto květnového vydání je horká fotografická lekce a vyprávění neskutečného Petra Jana Juračky. Tento náš dlouholetý kolega si opět po čase dal laťku ještě trochu výš a vyrazil si povídat s několika drony a dalším fotografickým vybavením s aktuálně velmi žhavým vulkánem na Islandu. Fotografie této nádherné přírodní události jsou sice vidět na sociálních sítích, ale vytištěné na papíře jste je už viděli? A dokonce s neuvěřitelně vtipným textovým doprovodem Petra Jana Juračky? To určitě ne! A na závěr článku ještě jako přídavek najdete jeho skvěle nastříhané video, které si můžete přes QR kód přehrát ve vašem smartphonu.

A ještě jeden skvělý fotoreportér!

Když už byl úvodní rozhovor tohoto vydání s Michalem Růžičkou a Janem Zátorským skoro hotový, dostaly se nám do ruky nádherné velikonoční snímky špičkového fotoreportéra Reuters a Slovenské tlačové agentury, Radovana Stoklasy. To musíme mít, rozhodlo se téměř jednohlasně. A tak se volalo a psalo na Slovensko, Radovan byl velmi vstřícný a na svět přišla další nezapomenutelná radost s neskutečnými fotografiemi.

Fotograf roku má aktuální téma: Zlatá hodinka

Vkládejte do něj své fotografie! Je to úžasně barevné téma. Všichni se společně rádi zaměříme na hru světel a stínů a ikonickou zlatou hodinu – poslední hodinu denního svitu, kdy slunce svým měkkým světlem krásně maluje a stíny se stávají plastickými a vytvářejí neskutečné obrazce, které podněcují fotografovu představivost. Foťte a vkládejte své příspěvky na toto téma do soutěže Fotograf roku průběžně a kdykoli a nejpozději do 30. 5. 2021 na http://fotografroku.ifotovideo.cz

VE VLAKU

Mimochodem! Všimli jste si také této speciální kategorie Fotografa roku! Foťte ve vlaku, vkládejte své snímky na web fotografroku.ifotovideo.cz, vyhrajte kilometrickou banku na 2000 kilometrů a cestujte s Českými drahami, kam se vám zachce!  Více na stranách 102 a 103.

Je toho hodně, co vám v tomto vydání nabízíme.

Přejeme vám s naším květnovým vydáním hezké chvíle a vybíráme z jeho rozšířeného obsahu například následující články:

ROZHOVOR: Michal Růžička a Jan Zátorský

Tyto dvě velké osobnosti české fotožurnalistiky není třeba představovat. Prohlédněte si jejich úžasné snímky!

ROZHOVOR – Michal Růžička a Jan Zátorský

DOBRODRUŽSTVÍ: PETR JAN JURAČKA NA ISLANDU

Davídci a Goliáš, aneb s drony do hrdla vulkánu? Myslíte si, že je to možné? Petr vás přesvědčí, že ano!

PETR JAN JURAČKA NA ISLANDU

RADOVAN STOKLASA: Bolo by to dlhé rozprávanie…

Asi jste si všimli, že dokumentární a reportážní fotografové si v tomto vydání udělali na dálku něco jako přátelské setkání.

RADOVAN STOKLASA – Bolo by to dlhé rozprávanie…

ROZHOVOR: Odpovídá pan Dayong Li

CEO Venus Optics o jeho začátcích, současnosti i o tom, že je to velmi příjemný a chytrý člověk. Krásně jsme si popovídali. Čtěte pozorně.

ROZHOVOR – Odpovídá pan Dayong Li

PRAXE: SVÍCENÍ A FOTOGRAFICKÝ PROJEKT

Stanislav Petera – Jak se fotila Studená válka? Standa má obrovské fotografické projekty a my představujeme jeden z nich.

Stanislav Petera – Studená válka

PRAXE: DALŠÍ VELKÁ VIDEOPORADNA

Akustika a záznam zvuku při tvorbě videa, dvě velmi důležité věci a rady pro videonadšence.

Akustika a záznam zvuku při tvorbě videa

TECHNIKA: Hasselblad 907X 50C

Podívejte se s námi, co umí tato lahůdka, kterou měli někteří členové naší redakce v rukou.

Hasselblad 907X 50C

POZOR, máme nový dárek k vašemu předplatnému, vyberte si ho! Už jste si objednali vaše FotoVideo až domů! Je to stejně jednoduché, jako v jiných e-shopech!

K celoročnímu předplatnému časopisu FotoVideo prostě dárky odjakživa patří. Udělejte si radost (a také vašim blízkým?) na dalších dvanáct měsíců! S naším předplatným opravdu ušetříte. Vybírejte dle chuti, ale rychle, dárků je dost, ale některé jen v omezeném množství! Předplaťte si nás natrvalo, nebo si vyzkoušejte, zda nás chcete odebírat po jednom či dvou či třech či šesti či dvanácti výtiscích. Jak se vám to bude líbit. Ale s delší dobou předplatného výrazně klesá jeho cena a dárek je ZDARME k novému, celoročnímu předplatnému.

Vybírejte si na našem webu:

http://www.ifotovideo.cz/rubriky/predplatne/

Je tu velké květnové FotoVideo

Je tu velké květnové FotoVideo!

Právě vychází
fv04-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.