HONOR zahájil další ročník soutěže Magic Moments Awards 2024

Publikováno: 22. dubna 2024 | autor Redakce
six-categories-of-magic-moments-2024.jpg

Globální technologická značka HONOR oznámila zahájení HONOR Magic Moments Awards 2024, čtvrtého ročníku celosvětové soutěže fotografií z mobilních telefonů pořádané touto značkou.

Soutěž, která má až 6 kategorií a ve které je možné získat 59 ocenění: fotografie krajiny, portréty, momentky, videa, skupinové fotografie a další, vybízí všechny k zachycení lidských pocitů prostřednictvím svých telefonů.

Zaslané příspěvky bude hodnotit odborná porota složená ze 7 renomovaných odborníků. Jednotliví účastníci mají šanci vyhrát ceny v hodnotě až 15 000 amerických dolarů z celkového fondu přesahujícího 100 000 USD. Až do 6. srpna se mohou fotografičtí nadšenci po celém světě zapojit do soutěže tak, že zašlou své příspěvky prostřednictvím oficiálních webových stránek soutěže nebo platforem sociálních médií. Vítězové budou vyhlášeni letos v září.

six-categories-of-magic-moments-2024.jpg

Soutěž HONOR Magic Moments Awards byla založena v roce 2021, aby sloužila jako globální platforma pro výměnu mobilních fotografií, inspirovala uživatele k prezentaci jejich kreativity a poskytla rovnocennou platformu pro všechny, od profesionálních fotografů až po běžné uživatele chytrých telefonů," řekl George Zhao, generální ředitel společnosti HONOR Device Co., Ltd. Od prvního ročníku před třemi lety obdrželo ocenění HONOR Magic Moments Awards více než milion příspěvků z 51 zemí a regionů a celkem 320 000 účastníků z celého světa."

Vítězové vybraní odborníky z celého světa

Letošní ceny udělují porotci z různých oblastí fotografie. Tito odborníci spojí své znalosti a zkušenosti v různých aspektech zachycení, vyjádření a technického použití snímků, aby vybrali ta nejpůsobivější a nejkvalitnější díla.

V porotě zasednou:

  • Zhao Yingxin, šéfredaktorka časopisu China Photo Press a první žena, která v historii olympijských her vedla oddělení fotografie,
  • Jassim Rabia Al-Awadhi, předseda Emirates Photography Association a zakladatel fotografického klubu SAE,
  • Ale Megale, vítěz Ceny veřejnosti LUX,
  • Mathieu Courdesses, renomovaný francouzský fotograf divoké přírody,
  • Stefano Guindani, uznávaný italský módní fotograf a umělec,
  • Samuel Deng, technický ředitel společnosti HONOR,
  • Hou Weilong, technický expert společnosti HONOR v oblasti zobrazování.

Ceny ze štědrého fondu odměn

Letošní ročník soutěže debutuje v šesti kategoriích – Na cestě, My, Ochrana, Momentka, Příběh a Video – a vybízí fotografy s chytrými telefony, aby využili sílu technologie k zachycení autentických lidských příběhů a emocí v různých kontextech. Kategorie Ochrana vítá příspěvky pořízené libovolným chytrým telefonem, které dokumentují lidské úsilí vynaložené na vytvoření udržitelné budoucnosti.

S celkem 59 cenami, které mohou účastníky nalákat, nabízí HONOR Magic Moments Awards celkový fond cen přesahující 100 000 USD, včetně 15 000 USD pro fotografa roku. V každé kategorii bude vyhlášen jeden šampion, jeden první a jeden druhý v pořadí a každý z nich bude odměněn částkou 5 000 USD, 3 000 USD a 1 000 USD. Kromě toho bude bez ohledu na kategorie vybráno 20 vítězů v rámci Recommendation Award a Excellence Award, přičemž vítězové obdrží zařízení HONOR Magic6 Pro a nejnovější produkty řady HONOR N.

Umělá inteligence pro fotografický úspěch

Společnost HONOR jako světový lídr v oblasti technologií fotoaparátů pro chytré telefony neustále vylepšuje zážitek z mobilního fotografování a investuje do posílení AI a optických technologií, které jsou hnacím motorem pokroku. Nejnovější vlajková loď řada HONOR Magic6 mění pravidla hry v oblasti sportovní fotografie smartphonů díky nové generaci kamerového systému HONOR Falcon, který je poháněn umělou inteligencí umožňující rychlé fotografování v celém rozsahu ohnisek a v různých situacích.

PORSCHE DESIGN HONOR Magic6 RSR posouvá fotografování smartphonem na další úroveň díky pokročilému snímači HDR LOFIC a systému automatického ostření LiDAR Matrix, který je převzat z technologie autonomního řízení. Tento systém poskytuje fotografické zážitky, které se vyrovnají profesionálním fotoaparátům.

Až do 6. srpna mohou fotografičtí nadšenci zasílat své příspěvky na oficiálních stránkách HONOR. Do soutěže HONOR Magic Moments Awards 2024 se mohou zapojit také tím, že budou zveřejňovat příspěvky na kanálech sociálních médií a do popisků uvedou #HONORMagicMoments.

Právě vychází
fv05-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.