Fotograf roku 2016 - 12.téma - VIDÍM TO ČERNOBÍLE

Publikováno: 8. září 2016 | autor Redakce
petr-hingar,-like-a-brigitte.jpg

Fotograf roku je všestranná fotografická soutěž probíhající v České i Slovenské republice. Úspěch každého soutěžícího je závislý na jeho vytrvalosti a fotografické univerzálnosti.

Znalci, fotografové a odborní pedagogové jí už neřeknou jinak než "Fotografická formule 1". Stala se nejen prubířským kamenem desetitisíců soutěžících, ale i dokonalým odrazovým můstkem k fotografické kariéře. Je všestranná, univerzální, vyžaduje talent a schopnost přizpůsobit se každému tématu a jejích dvanáct témat vás po celý rok nenechá spát. Naše úspěšná soutěž, kterou jsme zahájili ročníkem 2001, pokračuje i v letošním roce za partnerské účasti těch nejvýznamnějších firem.

Uzávěrka XII.tématu VIDÍM TO ČERNOBÍLE je 2.10. 2016!

Vždy se budeme vracet k této královně fotografické klasiky, k žánru, kterým můžete zachytit cokoli a přidat umělecké kouzlo. Černobílá fotografie nás stále a ve vlnách dostává a fascinuje a není to jen díky tisícům odstínů šedi...

  • 12.témat
  • 12 kategorií (Junior, Fotoklub, Fotografická škola, Video, Quick Photo, Fotograf roku v přírodě, Fotograf roku na cestách...více najdete ZDE).
  • 20 NEJLEPŠÍCH SNÍMKŮ Z KOLA V TIŠTĚNÉM ČASOPISU FOTOVIDEO.
  • Celoroční soutěž o velké ceny partnerů soutěže.
  • Průběžné pořadí, galerie, pravidla na www.fotografroku.cz.
  • Facebooková skupina pro fanoušky soutěže ZDE.
  • Bezplatná registrace do soutěže.

TÉMATA ROČNÍKU 2016

Nezapomeňte, že 2.10. 2016 platí uzávěrka pro další kategorie: Fotograf roku v přírodě, Fotograf roku na cestách, Quick Photo, Video roku! Do těchto kategorií můžete nahrát až 50 snímků.

V zářijovém vydání časopisu FotoVideo najdete nová soutěžní témata pro 17.ročník Fotografa roku. Prostudujte si je, promyslete a od října můžete nahrávat! Více informací najdete v zářijovém FotoVideo.

FotoVideo 9/2016

Právě vychází
fv03-24-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.