Digiškola a portrétní fotografie

Publikováno: 15. prosince 2015 | autor Redakce
gabriela-valentova-2.jpg

Chtěli byste vyhrát brašnu a stativy? Máte rádi portrétní fotografii? Pak je další soutěžní téma rubriky Digiškola právě pro vás!

V listopadovém FotoVideo otestoval Honza Vojtek aplikaci pro retuš portrétu a zároveň s tím vyhlásil další soutěžní téma PORTRÉTNÍ FOTOGRAFIE. Snímky mohou a nemusí být upraveny. Jednoduchá pravidla a termín uzávěrky najdete jak v listopadovém FotoVideo, tak v prosincovém vydání časopisu FotoVideo.

Tentokrát získají všichni tři nejlepší brašnu Lowepro Nova 160 AW!

A dále získají:

  • 1.místo: brašna + Joby GorillaPod Action Tripod
  • 2.místo: brašna + stativy Joby Suction Cup&GorillaPod Arm
  • 3.místo: brašna

Galerii dosud zaslaných soutěžních snímků najdete zde.

FotoVideo 11/2015FotoVideo 12/2015

Za 11 dní
vyjde nové číslo FotoVideo.
new-magazine.jpg
http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=AutLa_uGUH.Dib0SUx5F04Xzj3fFUWcXST72IrBlqOX.27/fastid=jhpgcaaeirbssjglbzyamdctlhjb/stparam=kmipfwsrwe/url=http://www.nikon.cz/cs_CZ/product/digital-cameras/slr/consumer/d3400?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=DSLR_Entry http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=AutLa_uGUH.Dib0SUx5F04Xzj3fFUWcXST72IrBlqOX.27/fastid=jhpgcaaeirbssjglbzyamdctlhjb/stparam=kmipfwsrwe/url=http://www.nikon.cz/cs_CZ/product/digital-cameras/slr/consumer/d3400?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=DSLR_Entry http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=AutLa_uGUH.Dib0SUx5F04Xzj3fFUWcXST72IrBlqOX.27/fastid=jhpgcaaeirbssjglbzyamdctlhjb/stparam=kmipfwsrwe/url=http://www.nikon.cz/cs_CZ/product/digital-cameras/slr/consumer/d3400?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=DSLR_Entry
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.