Portfolio – Lukáš Černý

Publikováno: 15. prosince 2019 | autor Redakce
foto0111.jpg

JSEM PROFESIONÁLNÍ FOTOGRAF,
GRAFIK, CESTOVATEL A REDAKTOR.

SVATEBNÍM FOTOGRAFEM JSEM UŽ OD ROKU 2011 A NAFOTIL JSEM PŘES 100 SVATEB.

JEZDÍM FOTIT SVATBY PO CELÉ ČESKÉ REPUBLICE A DO ZAHRANIČÍ. NEJČASTĚJI FOTOGRAFUJI V ÚSTECKÉM KRAJI, LIBERECKÉM KRAJI, STŘEDOČESKÉM KRAJI A V PRAZE. ZAHRANIČÍ SVATBY NĚMECKÉ A RAKOUSKÉ, ALE TAKÉ SE VĚNUJI CHORVATSKU. VYSTUDOVAL JSEM DVĚ ŠKOLY A TO SE ZAMĚŘENÍM NA FOTOGRAFII A GRAFIKU. PÍŠI DO RŮZNÝCH ČASOPISŮ A WEBŮ. VĚNUJI SE CESTOVÁNÍ PO EVROPĚ.

foto0111.jpg


JAK PRACUJI?

ZACHYCUJI VÁŠ SVATEBNÍ DEN VE SNÍMCÍCH TAK JAK PROBÍHÁ. ZACHYTÍM TY NEJDŮLEŽITĚJŠÍ OKAMŽIKY A VAŠE EMOCE. JSEM REPORTÁŽNÍ SVATEBNÍ FOTOGRAF, KTERÝ NEFOTÍ STYLIZOVANÉ SNÍMKY A NENUTÍM VÁS DO NEPŘIROZENÝCH PÓZ. POMOHU VÁM VE VAŠICH SKUPINOVÝCH SNÍMCÍCH A SPOLEČNÉ FOTOGRAFII JINAK SE BUDU KOLEM VÁS POHYBOVAT Z LEHKOSTÍ. ZACHYTÍM VÁŠ NEJDŮLEŽITĚJŠÍ DEN TAK ABYCH NEPŘERUŠIL ŽÁDNÝ Z DŮLEŽITÝCH MOMENTŮ. BUDU SOUČÁSTÍ VAŠÍ SVATBY JAKO HOST, KAMARÁD A ZÁROVEŇ FOTOGRAF TAK ABYCH MOHL ZACHYTIT JAKÝKOLIV SNÍMEK, MOMENTKU NEBO NEČEKANOU UDÁLOST.

dscf4119.jpg

JAKOU MÁM TECHNIKU

FUJIFILM X-T2 + 25/1.8, FUJIFILM X-T10 + 16-55, BLESK FUJIFILM, Fujifilm Instax, SJCAM, Ateliér. Také se věnuji fotografování na film s Canon EOS Rebel 300 + 50/1.8.

VÝSTAVY, PŘEDNÁŠKY, PROJEKTY, PUBLIKACE A PREZENTACE

OD ROKU 2009 AŽ DO ROKU 2016 JSEM USKUTEČNIL 15 VÝSTAV SE ZAMĚŘENÍM NA PŘÍRODU, REPORTÁŽE. A TO VE MĚSTECH JAKO JE PRAHA, ČESKÁ LÍPA, VARNSDORF, RUMBURK, ŠLUKNOV, JÍLOVÉ (U DĚČÍNA), DĚČÍN A POD. PRODAL JSEM MNOHO FOTOGRAFIÍ DO RŮZNÝCH ČASOPISŮ A NOVIN: ČASOPIS VÝBĚR, KNIHA O STARÝCH KŘEČANECH, ČASOPIS KOKTEJL SPECIÁL, KOKTEJL EXTRA – ROZHLEDNY, STOLNÍ KALENDÁŘ ČESKÉ ŠVÝCARSKO 2014, POHLEDNICE, JÍLOVSKÁ SOVA, KOČIČÍ LISTY, KOČIČÍ PLANETA. PŘEDNÁŠKA O ČESKÉM ŠVÝCARSKU (EXPEDIČNÍ KAMERA), FOTOEXPEDICE „PO STOPÁCH ŘEKY KAMENICE“ (SNOW FILM FEST).

dscf9939.jpg

WEB: www.lukascerny.eu

Právě vychází
fv06-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.