PETR VOPĚNKA

Publikováno: 11. dubna 2013 | autor Redakce
Petr Vopěnka

Jmenuji se Petr Vopěnka a před pár lety jsem propadl kouzlu fotografie natolik, že mu věnuji skoro všechen svůj volný čas.

Zřídil jsem si i svůj vlastní ateliér abych mohl fotit i v zimě a hlavně proto, abych mohl tvořit pod umělým osvětlením.

Od klasických portrétních fotografií jsem se postupně propracoval až ke glamour fotografiím a aktům. Stejně jako krajiny jsou akty velmi těžkou fotografickou disciplínou ve které je stále co objevovat. Problém spočívá v tom, že pokud se nezvládne dobře námět, kompozice a následně úpravy v počítači, může fotografie skončit jako kýč a úplně znehodnotit celou práci.

Přestože jsem vyfotil už tisíce fotek, mám se stále co učit a co hledat. Fotografie je pro mě vlastně takové stálé hledání. Více mých fotografií najdete zde nebo na facebooku zde.


Za 13 dní
vyjde nové číslo FotoVideo.
new-magazine.jpg
http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=AutLa_uGUH.Dib0SUx5F04Xzj3fFUWcXST72IrBlqOX.27/fastid=jhpgcaaeirbssjglbzyamdctlhjb/stparam=kmipfwsrwe/url=http://www.nikon.cz/cs_CZ/product/digital-cameras/slr/consumer/d3400?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=DSLR_Entry http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=AutLa_uGUH.Dib0SUx5F04Xzj3fFUWcXST72IrBlqOX.27/fastid=jhpgcaaeirbssjglbzyamdctlhjb/stparam=kmipfwsrwe/url=http://www.nikon.cz/cs_CZ/product/digital-cameras/slr/consumer/d3400?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=DSLR_Entry http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=AutLa_uGUH.Dib0SUx5F04Xzj3fFUWcXST72IrBlqOX.27/fastid=jhpgcaaeirbssjglbzyamdctlhjb/stparam=kmipfwsrwe/url=http://www.nikon.cz/cs_CZ/product/digital-cameras/slr/consumer/d3400?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=DSLR_Entry
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.