FOREST TRENZ

Publikováno: 17. prosince 2015 | autor Redakce
01.jpg

Jsem Forest. Je mi 23 let, bydlím v Brně a fotím. Čistý samouk, věčný detailista milující život, cestování a dobrodružství. Vztah člověka s přírodou je pro mě nekonečně inspirující a odráží se na mé fotografii. 

Nikdy jsem toho moc nenamluvil, a právě proto je pro mě fotografie nejvhodnějším prostředkem ke sdělení. Moje láska k fotografování vznikla v roce 2004, kdy jsem dostal první analog a začal zachycovat svět okolo mě. Nyní tvořím především digitální fotografii, ale zůstávám věrný i analogu.

Nejraději fotím autoportréty a život kolem mě.

Více fotografií naleznete na mém webu www.fotoforest.cz a Facebooku www.facebook.com/FotoForest.cz. Mimo jiné dokončuji svůj již třetí projekt 365, na blogu www.jsemforest.cz se dočtete více o mém soukromém životu a fotografie z něj.

 

Za 2 dny
vyjde nové číslo FotoVideo.
FotoVideo 11/2016
http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nc2QdLdmW5cpFxEsclXnIadynDlIYySbP6_by6XveSL.D7/fastid=atemyorgnypsezlmibkyfuqrunno/stparam=mfnngsdlwo/url=https://nikoncashback.cz/cs?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=Cashback http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nc2QdLdmW5cpFxEsclXnIadynDlIYySbP6_by6XveSL.D7/fastid=atemyorgnypsezlmibkyfuqrunno/stparam=mfnngsdlwo/url=https://nikoncashback.cz/cs?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=Cashback http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nc2QdLdmW5cpFxEsclXnIadynDlIYySbP6_by6XveSL.D7/fastid=atemyorgnypsezlmibkyfuqrunno/stparam=mfnngsdlwo/url=https://nikoncashback.cz/cs?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=Cashback
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.