DAVID BUČEK

Publikováno: 20. června 2012 | autor Redakce
David Buček

Ahoj! Jmenuji se David Buček a pocházím z Olomouce. Fotografickou práci zaměřuji na sport, portréty, produktovou fotografii(e-shopy) a reportáže pro internetové média a časopisy.

Mé fotoreporty jsou k vidění na největších českých adrenalinových webech Freeride.cz, Boardmag.cz, Freemagazine.cz a Skaterock.cz. V mé práci se snažím zachytit svět kolem sebe tak jak je. Sportovní fotografie směřuji vždy k dokonalosti.

Fotografii jsem se začal věnovat před 8 lety jako fotoreportér pro jeden hudební server. Pak následovala doba hledání a testování fotoaparátů - Nikon CoolPix, Panasonic FZ 30, Canon 30D a Canon 1D Mark II N. Nyní se věnuji portrétové fotografii, sportovní a reportážní fotografii.

Mou webovou presentaci najdete zde a kontaktovat mne můžete na Facebooku.


Za 13 dní
vyjde nové číslo FotoVideo.
new-magazine.jpg
http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=AutLa_uGUH.Dib0SUx5F04Xzj3fFUWcXST72IrBlqOX.27/fastid=jhpgcaaeirbssjglbzyamdctlhjb/stparam=kmipfwsrwe/url=http://www.nikon.cz/cs_CZ/product/digital-cameras/slr/consumer/d3400?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=DSLR_Entry http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=AutLa_uGUH.Dib0SUx5F04Xzj3fFUWcXST72IrBlqOX.27/fastid=jhpgcaaeirbssjglbzyamdctlhjb/stparam=kmipfwsrwe/url=http://www.nikon.cz/cs_CZ/product/digital-cameras/slr/consumer/d3400?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=DSLR_Entry http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=AutLa_uGUH.Dib0SUx5F04Xzj3fFUWcXST72IrBlqOX.27/fastid=jhpgcaaeirbssjglbzyamdctlhjb/stparam=kmipfwsrwe/url=http://www.nikon.cz/cs_CZ/product/digital-cameras/slr/consumer/d3400?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=DSLR_Entry
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.