DARINA HLINKOVÁ

Publikováno: 2. července 2012 | autor Redakce
Darina Hlinková

Jmenuji se Darina Hlinková (nar. 1984), studuji PhD na Masarykově univerzitě v Brně na Pedagogické fakultě, kde se zaměřuji na metody fototerapie, tzn. terapeutické pojetí fotografie.

Přednáším na Filozofické i Pedagogické fakultě. Tvořím  zejména v oblasti inscenované a módní fotografie, zpracovávám fotograficky téma archetypu. V současné době pracuji s dalšími autory na knize pohádek.

Bližší informace o mně najdete na www.darstudio.717.cz a také zde a nezapomente také na osobní stránku v souteži Fotograf roku.


Za 11 dní
vyjde nové číslo FotoVideo.
new-magazine.jpg
http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=AutLa_uGUH.Dib0SUx5F04Xzj3fFUWcXST72IrBlqOX.27/fastid=jhpgcaaeirbssjglbzyamdctlhjb/stparam=kmipfwsrwe/url=http://www.nikon.cz/cs_CZ/product/digital-cameras/slr/consumer/d3400?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=DSLR_Entry http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=AutLa_uGUH.Dib0SUx5F04Xzj3fFUWcXST72IrBlqOX.27/fastid=jhpgcaaeirbssjglbzyamdctlhjb/stparam=kmipfwsrwe/url=http://www.nikon.cz/cs_CZ/product/digital-cameras/slr/consumer/d3400?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=DSLR_Entry http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=AutLa_uGUH.Dib0SUx5F04Xzj3fFUWcXST72IrBlqOX.27/fastid=jhpgcaaeirbssjglbzyamdctlhjb/stparam=kmipfwsrwe/url=http://www.nikon.cz/cs_CZ/product/digital-cameras/slr/consumer/d3400?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=DSLR_Entry
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.