Skládací 135" LED displeje ViewSonic nabízejí zvýšenou flexibilitu v pohostinství a v oblasti pořádání eventů

Publikováno: 20. října 2023 | autor Redakce
01.jpg

Společnost ViewSonic si získala široké uznání v pohostinství a v oblasti pořádání eventů za to, že díky svým velkoplošným displejům poskytuje nezapomenutelné zážitky hostům a účastníkům.

Skládací 135" LED displej All-in-One poskytuje velkoplošnou obrazovku a rychlé bezproblémové nastavení. Nabízí vyšší mobilitu bez logistických problémů spojených s velkými obrazovkami, což z něj činí ideální řešení pro zajištění lepšího pohodlí, flexibility a vynikajících vizuálních efektů pro různé akce.

03.jpg

Díky dlouholeté spolupráci s klienty v oblasti pohostinství a pořádání eventů získala společnost ViewSonic neocenitelné poznatky o problémech, kterým čelí provozovatelé v těchto oblastech, zejména pokud jde o výběr vhodných velkoformátových displejů. Mezi kritické problémy těchto odvětví patří omezená pracovní síla, čas a zdroje:

  • Profesionální audiovizuální instalace obvykle vyžadují značné množství času a specializované pracovní síly.
  • Velké displeje se často montují na zeď a jsou omezeny na jedno místo. I když jsou některé z nich instalovány na podlahovém stojanu, je stále obtížné je přemístit, což vyžaduje kompromis mezi velikostí a mobilitou.
  • Přeprava velkých displejů může být nákladná a logisticky složitá a vyžaduje značné náklady a úsilí.
  • Pro aplikace vyžadující přiměřeně kvalitní zvuk je navíc obvykle zapotřebí externí zvukové zařízení.

Vzhledem ke složitým konfiguracím různých AV systémů jsou k obsluze a údržbě velkých displejů zapotřebí vyškolení odborníci. Kromě toho je zapotřebí také vyhrazený prostor pro montáž a správu zařízení.

Možnost složení pro flexibilitu

Zákazníci neustále hledají větší flexibilitu pro prostory pro pořádání akcí v dynamickém odvětví pohostinství a pořádání eventů. V důsledku toho se snižuje poptávka po plně pevných instalacích velkých a objemných displejů. Právě s ohledem na tyto výzvy byl vyvinut skládací LED displej ViewSonic All-in-One. Jeho mobilní konstrukce výrazně zjednodušuje proces instalace a nabízí řadu výhod, například:

Všestranné použití: Díky flexibilní konstrukci lze velký displej libovolně přemisťovat na různá místa, což umožňuje, aby jedna obrazovka posloužila více prostorům, namísto instalace několika pevných jednotek v různých místnostech a ušetříte si starosti s přestavbou prostoru.

Například hotely a restaurace je mohou využívat k různým příležitostem, od promítání sportovních událostí a filmů ve střešním baru až po zobrazování propagačních akcí na recepci. Lze jej také použít jako digitální pozadí na banketech, ceremoniálech nebo veletrzích.

Snadná přeprava: Díky skládací obrazovce se masivní 135" LED displej snadno vejde do tradičních nákladních výtahů a větších osobních výtahů při přesunech. Díky tomuto zmenšenému tvaru je přeprava mezi místnostmi v různých patrech budovy hračka.

Tato vysoká flexibilita a mobilita také pomáhá půjčovnám uspokojit potřeby klientů při jednorázovém nebo příležitostném použití. Masivní skládací obrazovka je uložena v mobilním kufru na kolečkách, který usnadňuje bezpečnou a snadnou přepravu mezi místy konání v různých městech.

02.jpg

V porovnání s jinými displeji podobné velikosti představuje skládací LED displej ViewSonic se zmenšenou velikostí balení nákladově efektivní řešení pro organizátory eventů a výstavní společnosti, které snižuje náklady na logistiku i pracovní sílu. Například odpadá nutnost pronajmout si rozměrné vozidlo a vysokozdvižný vozík k jeho doručení a vyložení.

Intuitivní nastavení a ovládání: Skládací LED displej All-in-One je vybaven LED moduly, skříňkami, ovládací skříňkou systému a nastavitelným motorizovaným podlahovým stojanem, které se vejdou do mobilního kufříku. Po vybalení mohou displej snadno nastavit dvě osoby a okamžitě jej použít během pouhých 10 minut. Platí to i pro pracovníky s minimálními nebo žádnými znalostmi audiovizuální techniky. Díky vestavěnému operačnímu systému a bezdrátovému připojení mohou uživatelé přímo streamovat obsah na displej z mobilních zařízení.

Lepší divácký zážitek: Prémiový estetický vzhled a neuvěřitelný audiovizuální výkon 135" LED displeje bez rámečku nabízí bezproblémový a jedinečný zážitek ze sledování. Živé barvy displeje jsou podpořeny mimořádně vysokou úrovní jasu, která umožňuje divákům jasně vidět obraz v různě osvětlených prostředích. Audiovizuální výbavu doplňují vestavěné reproduktory Harman Kardon, které poskytují detailní a bohatý zvuk hned po vybalení z krabice a eliminují potřebu dalšího zvukového vybavení.

01.jpg

Zkušenosti provozovatelů pohostinství a eventů, jež používají skládací 135" LED displej All-in-One pro různé účely:

Gaia Hotel Bandung je 5hvězdičkový hotel nabízející moderní ubytování pro volný čas i obchodní klientelu. Hotel použil LED displej ve svých 26 zasedacích a konferenčních místnostech, přičemž snadná přeprava a nastavení minimalizuje náklady a zatížení personálu. (Přečtěte si případovou studii, podívejte se na video a zjistěte více.)

V Austrálii nasadila společnost Bankstown Sports Group toto řešení pro otevření svého střešního baru Lady Banks pro veřejné sledování každoročního dostihu Melbourne Cup. Po úspěšné události byl displej přemístěn a používán v různých prostorách, kde se v baru v hale promítaly další události, například mistrovství světa ve fotbale, nebo se na něm zobrazovaly propagační materiály k nadcházejícím aktivitám. (Další informace naleznete v případové studii a videu.)

Právě vychází
fv07-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.