Monitor jako dokovací stanice – tak vypadá dnešní pracoviště

Publikováno: 4. ledna 2021 | autor Redakce
Monitor jako dokovací stanice – tak vypadá dnešní pracoviště

Tentokrát jsme se pustili do problematiky, která byla, je a asi i bude stále aktuální. Řada z nás pracovala a pracuje z domova, často v relativně omezeném prostoru, ale s potřebou vysoce kvalitního propojení monitorů. Jsou firmy, které jdou stále dopředu, myslí na své klienty a přejí si, aby se každý i v budoucnu mohl plně soustředit na své projekty a mohl třeba denně zpracovávat své snímky a videa ve vysoké kvalitě. Jednou z takových starostlivých firem je EIZO, které díky monitorům FlexScan nabízí vyšší flexibilitu a nadčasovost.

Vylepšené pracoviště z pohledu této firmy nabízí dokovací funkci, řešení pro sestavy více obrazovek, držák pro terminál thin client a také praktické úchyty kabelů, což přispívá k tomu, že na psacím stole zůstávají opravdu jen podstatné věci.

monitor-jako-dokovaci-stanice-–-tak-vypada-dnesni-pracoviste-1.jpg

Nejlepší konektivita díky USB-C

O důležitost USB-C jsme se zmiňovali už v minulých vydáních. Umožňuje rychlé a snadné zřízení pracoviště především v dnešní době sdílených a mobilních prostorů. Dokovací stanice nejsou potřeba, stačí jeden monitor EIZO.

monitor-jako-dokovaci-stanice-–-tak-vypada-dnesni-pracoviste.jpg

Obrazový a zvukový signál

Díky rozhraní USB-C můžete svůj notebook či stolní počítač propojit s monitorem zcela jednoduše: obrazový i zvukový signál se bude přenášet kabelem USB-C. Snadným propojením notebooku s monitorem získáte všechny zásadní přednosti stolního monitoru oproti displeji notebooku. Lepší ergonomie…

Celý článek si přečtěte v lednovém čísle časopisu FOTOVIDEO:

fotovideo-01-2021.jpg

S kým se v lednovém FotoVideo setkáte?

Hned v úvodu s Jiřím Křenkem, jediným Čechem, který má akreditaci na fotografování závodů Formule 1. Jeho zážitky jsou až neuvěřitelné a fotografie úžasné. Hned v závěsu za ním je na dalších stránkách neuvěřitelná žena, oficiální fotografka Českého olympijského týmu, právě čerstvě oceněná Bára Reichová. Jeden fotografický zážitek tedy střídá další. Abychom nebyli jen v pohybu, dali jsme slovo i mistrům krajinářům. Co vám říkají jména Martin Rak a Martin Šaroch. Každý z nich své krajiny pojímá a snímá jinak a současně oba milují krásu a nedotknutelnost přírodu. Jejich snímky jsou dokonalými a propracovanými obrazy. A tak bychom mohli pokračovat s líčením originality Dana Vojtěcha, vzpomínkami Františka Dostála nebo dokumenty Lucie Mojžíšové. Naše nabídka je i v roce 2021 široká a bude taková stále. Jsme rádi, že jste s námi.

Vybírejte z lednového vydání časopisu FotoVideo v novém kabátě:

ROZHOVOR: JIŘÍ KŘENEK

Pouze dvacet fotografů z celého světa na trati Formule 1

jiri-krenek.jpg

INTERVIEW: BARBORA REICHOVÁ

Projekt Nezlomní olympionici vznikl v lockdownu a je dokonalý

barbora-reichova.jpg

ROZHOVOR: MARTIN RAK

Nejraději mám krajiny na sever od Prahy, říká mistr

martin-rak.jpg

ROZHOVOR: MAREK ŠAROCH

Dá se říct, že přes den létám s dronem jen výjimečně…

PRAXE: DAN VOJTĚCH

Virtuální skatepark v Maxspace

dan-vojtech.jpg

FOTOGRAF ROKU: VYHRAJTE TÝDEN S VOLVO

Výjimečná soutěžní kategorie zahájena

vyfot-volvo.jpg

FOTOGRAF ROKU: PRVNÍ TÉMA NOVÉHO ROČNÍKU VYHODNOCENO

Téma Pohled z okna přitáhlo téměř 1500 fotografií! Jak jste dopadli vy a jak vaši fotografičtí přátelé? Pořadí najdete jen v tištěném vydání FotoVideo.

fotograf-roku.jpg

… a samozřejmě dalších minimálně dvacet zajímavých článků!

Výhodné je si nechat posílat FotoVideo až domů!

A zase máme pro vás další dárky k celoročnímu předplatnému FotoVideo. Udělejte si radost (a také vašim blízkým?) na celý rok 2021! S naším předplatným opravdu ušetříte. Vybírejte dle chuti, ale rychle, dárků je dost, ale některé jen v omezeném množství! Předplaťte si nás na zimní měsíce a vyzkoušejte si, zda nás chcete odebírat po jednom či dvou či třech či šesti či dvanácti výtiscích. Jak se vám to bude líbit. Ale s delší dobou předplatného klesá jeho cena….

Vybírejte si na našem webu:

http://www.ifotovideo.cz/rubriky/predplatne/

Mít doma kvalitně tištěný časopis FotoVideo každý měsíc o den dříve, než se objeví ve volném prodeji na stáncích a v prodejnách, a ještě k tomu za cca 60 % jeho normální, prodejní ceny, to už se fakt vyplatí! Šetříte tak své peníze s námi!

Za branou čtvrtstoletí – lednové FOTOVIDEO

Právě vychází
fv06-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.