Podívali jsme se na úpravu fotografií na Instagramu

Publikováno: 7. dubna 2016 | autor Redakce
Instagram

Přes 400 milionů aktivních uživatelů každý měsíc, více než 40 miliard sdílených fotografií, minimálně 80 milionů nových sdílených fotografií každý den, akvizice Facebooku za miliardu dolarů - to je Instagram.

Instagram v sobě kombinuje editor fotografií a sociální síť, přičemž velké procento uživatelů sdílí své fotografie bez jakýchkoli úprav, někdo naopak využívá pohodlnou a kvalitní úpravu snímků, aniž by je veřejně publikoval (jako třeba Honza Vojtek).

Celý proces úpravy fotografie je rozdělen na tři části, oddělené symboly v horní části obrazovky. V dubnovém FotoVideo v rubrice Mobilní focení se na všechny tři části podíváte s Honzou Vojtkem.

FotoVideo 4/2016

Právě vychází
FotoVideo 11/2016
http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nc2QdLdmW5cpFxEsclXnIadynDlIYySbP6_by6XveSL.D7/fastid=atemyorgnypsezlmibkyfuqrunno/stparam=mfnngsdlwo/url=https://nikoncashback.cz/cs?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=Cashback http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nc2QdLdmW5cpFxEsclXnIadynDlIYySbP6_by6XveSL.D7/fastid=atemyorgnypsezlmibkyfuqrunno/stparam=mfnngsdlwo/url=https://nikoncashback.cz/cs?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=Cashback http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nc2QdLdmW5cpFxEsclXnIadynDlIYySbP6_by6XveSL.D7/fastid=atemyorgnypsezlmibkyfuqrunno/stparam=mfnngsdlwo/url=https://nikoncashback.cz/cs?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=Cashback
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.