Nové funkce programu CEWE fotosvět

Publikováno: 22. června 2021 | autor Redakce
Nové funkce programu CEWE fotosvět

Oblíbený zpracovatel vašich fotografií přináší další inovace do důvěrně známého programového prostředí. Novými kroky sleduje maximální pohodlí každého zákazníka a vyšší kvalitu služeb. Program CEWE fotosvět je určen pro všechny tři nejvyužívanější operační systémy, tedy Windows, macOS a Linux. Pojďte se s námi na novinky, které přináší, podívat blíže.

Stažení nové verze

Při přípravě článku jsme si novou verzi hned v úvodu stáhli. Přeinstalace původního softwaru trvala necelé dvě minuty (i když je jasné, že dost záleží na tom, jaké máte připojení, ale místa v počítači vám moc nezabere). Vše pak následuje rychle, automaticky vyskočí úvodní nabídka a vy se v klidu můžete věnovat přípravě vytouženého produktu a současně i studiu nových přehledných funkcí.

https://www.cewe.cz/objednaci-program.html

Nové funkce programu CEWE fotosvět

Zajímavé novinky

První velkou změnou je nový asistent CEWE FOTOKNIHY. Modulární struktura umožňuje využívat všechny funkce nebo v průběhu přípravy přeskakovat jednotlivé kroky. Pokud chcete, asistent vybavený umělou inteligencí za vás vybere ty nejlepší snímky a umístí je do CEWE FOTOKNIHY. Jejich počet, a tudíž i počet stran, můžete pak zredukovat.

Další novinkou je vylepšený konfigurátor produktu. Jak tomu rozumět? Funkce vám zjednoduší cestu k finální knize, prostě vám umete jakousi „virtuální cestičku“ tak, že vidíte najednou všechny možnosti a můžete se rychle a s přehledem rozhodovat, bez zbytečného vracení se a archivování.

Nové funkce programu CEWE fotosvět

Více detailů o produktu

Úvodní stránka programu CEWE fotosvět je šikovně nakonfigurovaná. Zaujme především podrobnou prezentací jednotlivých produktů a vysvětlením funkcí a detailů. Kromě toho důsledná animace povrchových úprav a kvalitní fotografie různých typů papíru pomohou s přesnější představou o různých variantách nabídky.

Další zajímavostí je tmavý režim editoru, díky kterému vámi vložené fotografie více vyniknou a vy se můžete spíše věnovat designu fotoknihy.

Mezi novinkami nechybí ani přihláška k odběru pravidelného newsletteru, který každý týden nabízí zajímavé tipy a postřehy ze světa fotografie a designu napomáhající při tvorbě fotoproduktů. Jedním kliknutím se můžete přihlásit.

Pokud budete pokračovat dál ve studiu novinek, narazíte i na další inovace. Uvítali jsme například nové šablony pro kroniku, o které jsme psali v nedávném vydání FotoVideo.

Zajímavá a mnohdy velmi důležitá verze CEWE FOTOKNIHY dokáže vyprávět roční i jinak datované příběhy rodiny, dětí, spolku, podniku, fotoklubu a dalších společenství…

Celý článek si přečtěte v červnovém vydání časopisu FOTOVIDEO.

A co v něm ještě najdete? Například:

Je už téměř léto, a tak jsme i s tímto vydáním hodně mezi květinami a ženami. Zasloužili se o to významní autoři jako Jan Stria, Nikola Elefant, Radek Kalhous, Filip Hrebenda, František Dostál, ale také Vít Hassan a známý street fotograf Kevin V Ton. Děkujeme jim a dalším za skvělou spolupráci při přípravě a těšíme se, že se vám naše společná práce bude líbit.

FV 06 21 obsah

Nechybí dvě nové rubriky a v trochu nezvyklém úvodníku se šéfredaktor rozplývá i tuhne Nad dopisy čtenářů….

Mimochodem! Vidíme, že si všímáte našich QR kódů, které výrazně rozšiřují zážitky s naším časopisem a píšete si o další videa tak, abyste si je mohli snímat čtečkou na vašem chytrém telefonu. Budou určitě!

Fotograf roku má aktuální téma: Příroda ve městě

Projděme se po městě a zachyťme otisky a krásu matičky přírody. Parky mají svá kouzelná zákoutí, strom na náměstí majestátně odolává sevření urbanistiky. Alej v ulici poskytuje milosrdný stín a příroda se dere do města sama o sobě i bez lidského přičinění. Foťte a vkládejte své příspěvky na toto téma do soutěže Fotograf roku průběžně a kdykoli a nejpozději do 27. 6. 2021 na http://fotografroku.ifotovideo.cz

FOTOGRAF ROKU: ŽIVOT SE ZVÍŘATY

Speciální téma Fotografa roku: Makro – vyhraj objektiv Laowa

Aktuálně je v nabídce na našem trhu již 7 různých makroobjektivů Laowa. I proto se tato významná značka stala partnerem speciální kategorie, do níž můžete vkládat své makrofotografie. Makro je nádherný fotografický žánr plný úžasných překvapení. Čím překvapí naši soutěžící? Vítěz: získá možnost nákupu makroobjektivu Laowa a příslušenství dle vlastního výběru v celkové hodnotě 17 000 Kč. Vkládejte své snímky zde: http://fotografroku.ifotovideo.cz/galerie.php?theme=266

Je toho hodně, co vám v tomto vydání nabízíme, vybírejte například:

ROZHOVOR: NIKOLA ELEFANT

K módní fotografii jsem se dostala později

ROZHOVOR: NIKOLA ELEFANT

ROZHOVOR: VÍT HASSAN

Novinář a fotograf demonstrací na volné noze…

vit-hassan-02.jpg

RECENZE KNIHY: FRANTIŠEK DOSTÁL

Nádraží Braník aneb vlak do stanice touha

RECENZE KNIHY: FRANTIŠEK DOSTÁL

PRAXE: FILIP HREBENDA TAKÉ NA ISLANDU

Co si vzít s sebou a jak fotit v této žhavé destinaci?

PRAXE: FILIP HREBENDA TAKÉ NA ISLANDU

PRAXE: ANALOGOVÁ ŠKOLA INVESTIČNÍ?

Vyberete si specialitu nebo investiční kousek?

PRAXE: ANALOGOVÁ ŠKOLA INVESTIČNÍ?

PRAXE: JAN STRIA MAKRO FOTIL A TESTOVAL

Jak to jde s Canonem 100 mm f/2.8L RF nebo EF?

PRAXE: JAN STRIA MAKRO FOTIL A TESTOVAL

TECHNIKA: LAOWA ARGUS 33 mm f/0,95 CF APO

Jaká je tato překvapivá a vysoce světelná novinka?

TECHNIKA: LAOWA ARGUS 33 mm f/0,95 CF APO

FOTOGRAF ROKU: ŽIVOT SE ZVÍŘATY

Toto téma ihned po otevření nalákalo hodně kreativních a zkušených autorů. Jak jste dopadli vy?

POZOR, máme nový dárek plný poezie k vašemu předplatnému, vyberte si ho! Už jste si objednali vaše FotoVideo až domů! Je to stejně jednoduché, jako v jiných e-shopech!

K celoročnímu předplatnému časopisu FotoVideo prostě dárky odjakživa patří. Udělejte si radost (a také vašim blízkým?) na dalších dvanáct měsíců! S naším předplatným opravdu ušetříte. Vybírejte dle chuti, ale rychle, dárků je dost, ale některé jen v omezeném množství! Předplaťte si nás natrvalo, nebo si vyzkoušejte, zda nás chcete odebírat po jednom či dvou či třech či šesti či dvanácti výtiscích. Jak se vám to bude líbit. Ale s delší dobou předplatného výrazně klesá jeho cena a dárek je ZDARME k novému, celoročnímu předplatnému.

Vybírejte si na našem webu:

http://www.ifotovideo.cz/rubriky/predplatne/

Mít doma kvalitně tištěný časopis FotoVideo každý měsíc o den dříve, než se objeví ve volném prodeji na stáncích a v prodejnách, a ještě k tomu levněji za cca 60 % jeho normální, prodejní ceny, to už se fakt vyplatí! Šetříte tak své peníze a ještě vyděláte.

Zvolte si půvaby červnového FotoVideo

Právě vychází
fv05-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.