Nebojte se pojistit vlastní foťák, kameru či příslušenství

Publikováno: 1. července 2016 | autor Redakce
Centrum FotoŠkoda

Naposledy v loňském roce jsme vás před letní sezonou, kdy se chystáte cestovat doma i do zahraničí, upozorňovali na možnost snadného uzavření pojistky na fotografické přístroje a příslušenství.

Postup je celkem jednoduchý, tak si současně s nákupem letenek či pobytů a jejich pojištění zkompletujte a zabezpečte i fotografické a filmové vybavení. Určitě se vám to vyplatí.

ERV Evropská pojišťovna nabízí už řadu let ve spolupráci s největší prodejnou fototechniky ve střední a východní Evropě Centrem FotoŠkoda speciální pojištění fotoaparátů a veškerého příslušenství.

Pojištění je vhodné pro všechny, kdo se nechtějí doma nebo kdekoli na světě strachovat o svou fototechniku a hledají široký rozsah pojistné ochrany.

V červencovém FotoVideo vám odhalíme co všechno si lze pojistit, na co se pojištění vztahuje, jaká je cena pojištění, proč není dobré spoléhat se na klasické pojištění domácnosti a další cenné informace.

FotoVideo 7/2016

Za 16 dní
vyjde nové číslo FotoVideo.
new-magazine.jpg
http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=AutLa_uGUH.Dib0SUx5F04Xzj3fFUWcXST72IrBlqOX.27/fastid=jhpgcaaeirbssjglbzyamdctlhjb/stparam=kmipfwsrwe/url=http://www.nikon.cz/cs_CZ/product/digital-cameras/slr/consumer/d3400?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=DSLR_Entry http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=AutLa_uGUH.Dib0SUx5F04Xzj3fFUWcXST72IrBlqOX.27/fastid=jhpgcaaeirbssjglbzyamdctlhjb/stparam=kmipfwsrwe/url=http://www.nikon.cz/cs_CZ/product/digital-cameras/slr/consumer/d3400?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=DSLR_Entry http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=AutLa_uGUH.Dib0SUx5F04Xzj3fFUWcXST72IrBlqOX.27/fastid=jhpgcaaeirbssjglbzyamdctlhjb/stparam=kmipfwsrwe/url=http://www.nikon.cz/cs_CZ/product/digital-cameras/slr/consumer/d3400?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=DSLR_Entry
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.