Nabízejte své fotografie v on-line kalendářích!

Publikováno: 11. června 2018 | autor Redakce
On-line kalendáře Fokapo

V květnu 2018 došlo k inovaci nabídky produktů a služeb značky FOKAPO, která doposud fungovala jako on-line editor na tvorbu fotoknih, kalendářů, fotografií a pohlednic.  Samotný název získal nový význam coby zkratka FOtografie, KAlendáře, Prezentace Online a nabídl novinku: možnost ON-LINE PREZENTACE KALENDÁŘŮ.

Tato služba je určená především pro profesionální a poloprofesionální fotografy, kteří chtějí prezentovat své fotografie prostřednictvím prodeje svých nástěnných kalendářů. Vhodná je také pro sportovní kluby, spolky, nadace, fankluby atd. V nabídce jsou tzv. kalendáře autorské, které si sestaví zadavatel sám a kalendáře výběrové, které si sestavuje přímo kupující z nabízených fotografií. Fokapo nově nabízí možnost vytvoření on-line prezentace  kalendářů, jejímž prostřednictvím je možné oslovit maximum potenciálních zájemců. Díky možnosti hromadné objednávky získá zadavatel zajímavou množstevní slevu. Mimořádná výhoda se skrývá v tisku jen tolika kalendářů, kolik autor skutečně prodá a nemusí tak investovat žádné peníze navíc.

*Cena této služby je 500 Kč a zahrnuje tvorbu webové prezentace s možností jedné korektury. Zdarma pak Fokapo poskytuje vybrané kalendárium, kdy na výběr je 8 základních typů s možností tvorby kalendária individuálního.

Mimo této unikátní služby FOKAPO stále nabízí tisk fotografií, kalendářů a fotoknih. Svou nabídku ale rozšířilo i o fotoplátna, tisk na PVC  a kapa materiály. Nyní již nenabízí unifikovaný on-line editor, ale komunikuje se svými  zákazníky individuálně. Pro každou zakázku je tak možné stanovit samostatnou (tedy nejnižší) cenu! Tým Fokapo může také poradit s konkrétním grafickým zpracováním, výběrem materiálů, optimálním počtem kusů, apod. Sortiment a služby této značky jsou tak více přizpůsobeny především profesionálním, ale i amatérským fotografům.

Výhodou značky FOKAPO je, že je součástí společnosti Z STUDIO, která je výrobcem tiskovin a disponuje nejen velkým množstvím strojů pro digitální i ofsetový tisk, ale nabízí i mnoho doprovodných služeb, jako např. tvorbu textu, překlady textů, grafické práce, kompletaci zakázek a jejich uskladnění.

Více informací k produktům značky Fokapo a k On-line prezentaci kalendářů naleznete přímo zde.

vyberove-kalendare-online-nove-vzor-.jpg


Právě vychází
fv02-24-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.