Marketing nejen pro fotografy - videokurz

Publikováno: 24. května 2016 | autor Redakce
KurzyŽIVĚ_1

Silný marketing je základním stavebním prvkem všech úspěšných podniků, ale mnoha podnikatelům chybí znalosti a sebedůvěra potřebná pro efektivní podporu a prodej své značky. Přidejte se k autorovi knihy Úspěch neměřietelný penězi a marketingovému odborníkovi Tomáši Barčíkovi, který vás spolu s profesionálním fotografem Petrem Peluchou provede úvodním marketingovým seminářem, přibližujícím základní marketingové principy pro vytvoření identity značky.

Tomáš a Petr vám pomohou překonat svůj strach, tak abyste se s jistotou mohli spojit se svými ideálními zákazníky. V průběhu tohoto kurzu budete rozvíjet strategie pro určení toho, kdo je vaším potenciálním klientem, na kterého můžete zacílit, a to, co musíte udělat pro vybudování silné zákaznické základny. Petr se s vámi poděli o zkušenosti budování značky a image fotografa. Od Tomáše se dozvíte, jak otisknout svou stopu na trhu a postavit ziskový business. Po absolvování kurzu budete mít základ pro sestavení marketingového plánu a strategie pro oslovení zákazníků a získáte sadu nástrojů pro stavbu silné a konkurenceschopné značky.

Marketing nejen pro fotografy

Datum vysílání : Úterý, Květen 24, 2016 - 18:30
Lektor: Petr Pelucha

Více informací najdete zde.

Za 11 dní
vyjde nové číslo FotoVideo.
new-magazine.jpg
http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=AutLa_uGUH.Dib0SUx5F04Xzj3fFUWcXST72IrBlqOX.27/fastid=jhpgcaaeirbssjglbzyamdctlhjb/stparam=kmipfwsrwe/url=http://www.nikon.cz/cs_CZ/product/digital-cameras/slr/consumer/d3400?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=DSLR_Entry http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=AutLa_uGUH.Dib0SUx5F04Xzj3fFUWcXST72IrBlqOX.27/fastid=jhpgcaaeirbssjglbzyamdctlhjb/stparam=kmipfwsrwe/url=http://www.nikon.cz/cs_CZ/product/digital-cameras/slr/consumer/d3400?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=DSLR_Entry http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=AutLa_uGUH.Dib0SUx5F04Xzj3fFUWcXST72IrBlqOX.27/fastid=jhpgcaaeirbssjglbzyamdctlhjb/stparam=kmipfwsrwe/url=http://www.nikon.cz/cs_CZ/product/digital-cameras/slr/consumer/d3400?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=DSLR_Entry
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.