Klasické rádio na baterky Panasonic RF-D15 s výborným zvukem

Publikováno: 19. prosince 2023 | autor Redakce
Panasonic rádio hl

Když jsme jej viděli poprvé, neodolali jsme! Milujete retro? Vlastně ani nemusíte a můžete ho mít sebou všude. Naprostá nezávislost je jednou z jeho hlavních a velmi důležitých vlastností!

Výrobce ho nazval: Klasické přenosné rádio s moderním nádechem. Je to tak!

Přenosné rádio RF-D15 nabízí více, než by se mohlo zdát z jeho kompaktního designu. Díky velkému a snadno čitelnému barevnému displeji a možnosti napájení z baterie nebo ze sítě je toto rádio neuvěřitelně praktické. Na výběr je rádio DAB+ nebo FM a díky čtyřem tlačítkům předvolby stanic je výběr oblíbeného pořadu hračkou. Můžete se také bezdrátově připojit k mobilnímu telefonu přes Bluetooth a poslouchat podcasty a seznamy skladeb.

Toto kompaktní přenosné rádio má 5cm reproduktor s výkonem až 3W při zapojení do zásuvky a dokonale splňuje požadavky na praktickou přenosnost a zvukový výkon.

Díky logickému uspořádání s velkými jasně označenými tlačítky a knoflíkovým ovladačem hlasitosti je ovládání D15 snadné. Uložte si 4 oblíbené rozhlasové stanice do předvoleb a přeskočte až 30 dalších pomocí tlačítek Vpřed a Zpět.

Panasonic rádio 1

Díky vestavěnému Bluetooth můžete na D15 snadno poslouchat podcasty nebo hudbu bezdrátově z chytrého telefonu. Pomocí intuitivního ovládání můžete snadno upravovat hlasitost nebo přeskakovat skladby.

Na velkém barevném displeji s úhlopříčkou 2,4" (6 cm) snadno zjistíte, na jakou stanici je rádio naladěno, zkontrolujete sílu signálu, čas a stav baterie. Je stmívatelný ve 3 úrovních, ideální do ložnice, do přírody nebo do temné komory či k počítači?

Panasonic radio 2

Díky vestavěným hodinám je RF-D15 ideální do ložnice. Můžete usínat při poslechu rádia (může se automaticky vypnout) a ráno vás může jemně probudit třeba zprávami.

Panasonic rádio 3

D15 má velikost velké knihy a s bateriemi váží pouhých 0,6 kg, takže jej můžete nosit s sebou po celý den. A když si ho stihnete koupit ještě pod stromeček, určitě neutratíte víc než 2500 Kč!

Panasonic rádio 4

Právě vychází
fv06-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.