Jak využít čas pro byznys, rodinu i odpočinek? Poradí Ženy v byznysu

Publikováno: 28. března 2021 | autor Redakce
Jak využít čas pro byznys, rodinu i odpočinek? Poradí Ženy v byznysu

Čas je náš nejcennější zdroj – to bude nosné téma již 3. ročníku Konference Ženy v byznysu. Praktické nástroje, osobnosti z českého byznysu, skvělá moderátorka z ČT. Interaktivní program, který vás zapojí do dění. Letos i se speciálem Matky v byznysu.

Již brzy 22.4. se bude opakovat oblíbená konference Ženy v byznysu. Letos jak jinak než v online kabátu. Ten ale i podle referencí z minulého ročníku konferenci náramně sluší. “Konference Ženy v byznysu byla nejlíp zorganizovanou online událostí, na které jsem byla. Líbilo se mi, že jsem mohla sledovat naživo, ze záznamu, navíc ženy skvěle zvládly podpořit networking účastnic, což obvykle na online akcích postrádám. Už se těším na další ročník!” potvrzuje po minulé konferenci jedna z účastnic. “I když je naším cílem potkávat se osobně a stále to dodržet chceme, rozhodly jsme se letos uspořádat Konferenci ještě v online v přímém přenosu ze studia v coworku HubHub v Praze, aby se mohli účastníci zúčastnit i z druhé části republiky nebo například i ze Slovenska, kam letos směřujeme také naši komunikaci”, dodala Alena Barnová, jedna ze zakladatelek Konference.

Jak využít čas pro byznys, rodinu i odpočinek? Poradí Ženy v byznysu

Letošním tématem je “Čas, který ať se nám to líbí nebo ne, je náš nejcennější nástroj”.

“Čas řeší každý z nás. Máme ho omezené množství a je jen na nás, jak jej využijeme. Den za dnem rozdělujeme vždy 24 hodin mezi práci, rodinu, přátelé či odpočinek. Čas taky znamená investici. Mohu něco udělat teď, co mi dá čas v budoucnu. A naším cílem je ukázat, jak to řeší 20 osobností českého byznysu. Můžete se inspirovat nebo rovnou nachytřit z praktických rad od každého přednášejícího.” říka Kateřina Tygl, zakladatelka FB komunity Ženy v byznysu.

Dva bloky přednášek plné praktického know-how. Od půl jedné klasický blok – Ženy v byznysu a od šesti nový blok – Matky v byznysu. Oba plné tipů, metod a nástrojů pro úspěšný byznys, které můžete vzít a začít používat hned zítra ve svém každodenním podnikání.

Můžete se těšit na 20 zkušených přednášejících z českého byznysu. Jsou mezi nimi ženy i muži, kteří vedou velké i menší firmy. Úspěšní freelanceři, ale také podnikající rodiče. Podělí se s vámi o své úspěchy i praktické kroky, které k nim vedly. Jmenovitě pak na příklad: Simona Kijonková – CEO & Founder, Packeta Group, Tomáš Jindřišek – Dark Side, Managing Partner, Martina Vítková – NWT a.s., spolumajitelka a finanční ředitelka, Denisa Havrdová, výkonná ředitelka, Papelote, Dalibor Pulkert, Co-founder & Managing Partner, Outboxers, Autor IdeaBoxu, Jitka Štádlerová, lektorka, koučka, organizátorka akcí a další…

Celým odpolednem a večerem bude provázet skvělá moderátorka České televize Michala Hergetová. Networking hned na 2 způsoby: alá Tinder i řízený s moderátorem. I když si na konferenci s nikým ruku nepodáte, stejně budete mít příležitost se seznámit. A to hned dvěma způsoby. Jeden v průběhu celé akce pomocí aplikace Eventee, kde se snadno propojíte. Podobně, jako na známém Tinderu, Druhý způsob bude moderovaný networking na Zoomu, kde se účastnice uvidí i na kameře.

Jak využít čas pro byznys, rodinu i odpočinek? Poradí Ženy v byznysu

Všichni tak budou mít možnost si odnést nejen cenné zkušenosti přednášejících, ale také kontakty. Networking mimo jiné patří k oblíbeným prvkům minulého ročníku. „Online networking se mi velmi líbil, jako introvert bych na živo nebyla schopná poznat tolik lidí, jako díky online verzi. Toto bylo výborné.“ nechala se slyšet Jana.

Jak využít čas pro byznys, rodinu i odpočinek? Poradí Ženy v byznysu

Letos chystáme pro účastníky interaktivní nástroje jako je kalkulačka, kvíz, ankety aj. Věříme, že vás vtáhnout do dění a zapojí.

Třetí ročník konference vám opět přinášejí Kateřina Tygl a Alena Barnová.

Kateřinu můžete znát jako zakladatelku komunity Ženy v byznysu. Dále se věnovala marketingu ve firmách v České republice a v Paříži. Založila a vedla digitální agenturu. Svou praxi z online marketingu nyní rozšířila o praktickou zkušenost s mateřstvím.

Alena je na volné noze od roku 2013. Má zkušenosti z velkých i menších firem. Specializuje se na projektové řízení a e-commerce. Akcím, které pořádá, dokáže dát řád a punc profesionality.

To že to tyhle dámy opravdu umí, dokazuje mnoho referencí z minulých let: „Konference Ženy v byznysu byla nejlíp zorganizovanou online událostí, na které jsem byla.” „Konference Ženy v byznysu mě pohltila všemi svými příspěvky a účinkujícími.”

Nemůžeme také zapomenout poděkovat všem partnerům, bez kterých by to nešlo. Všechny najdete na našem webu, dodává Alena Barnová.

JDU DO TOHO S VÁMI, KDE SE DOZVÍM VÍC?

Více informací o celé konferenci naleznete na webu zenyvbyznysu.cz/konference

Vstupenku si letos koupíte hned ve třech variantách: na jednotlivé bloky – Ženy v byznysu nebo Matky v byznysu, nebo na celou Konferenci za zvýhodněnou cenu. Prvních padesát navíc ke vstupence získá záznam konference 2020 zdarma.

Nezapomeňte sledovat také sociální sítě a přidat se k události na Facebooku. Neutečou vám tak žádné důležité informace.

Čas, jak je zmíněno výše, je ten nejcennější nástroj. Tak ho správně investujte a staňte se součástí třetího ročníku konference Ženy v byznysu! Zveme také i muže.

Už máte dubnové FOTOVIDEO?

Vzniklo vydání, které opět myslí na všechny své čtenáře a příznivce, a přitom je opět tak trochu mimořádné. Narodilo se totiž v době focení a natáčení nepříznivé, s upřímnou nadějí, že si už ten duben venku i v interiérech užijeme? Je to tak? Splnila se naše redakční očekávání a vaše upřímné přání? To jsme v době jeho přípravy nemohli vědět.

Spousta videa v časopise FotoVideo

Velké téma, které hýbe naším virtuálním a digitálním světem. Zájem o video roste přímo exponenciálně a my to jasně vidíme na množství stažených QR kódů, které přidáváme do jednotlivých článků. Opravdu vás nesledujeme, ale autoři a zpovídaní fotografové sami píší, že na svých webových či YouTube stránkách zaznamenali výrazný nárůst většinou hned po zveřejnění v našem časopise. Také máte ve svém chytrém telefonu nahranou čtečku QR kódů? Je to snadné, těch aplikací je několik a nezaberou v telefonu téměř žádné místo. Jen si jí kliknutím otevřete a rámeček lehce přiblížíte ke QR kódu v časopise a video či webové stránky se vám hlásí a automaticky běží. Žádné další složité operace a vy máte dvojí zážitek – z četby i doplňujícího videa. Foto a video prostě patří k sobě!

A velké fotografické lahůdky

Vyberte si z naší široké nabídky, která vznikla opět a jenom na základě vašich potřeb. Jak už jsme se zmínili, pracujeme v týmu a díky tomu dokážeme reagovat na velké množství naprosto aktuálních podnětů. Na tomto vydání se podílela opět řada významných osobností, kterým jsme za skvělou spolupráci velmi. Nebudeme tentokrát vyjmenovávat tu řadu skvělých jmen, seznámíte se s nimi postupně při listování dubnovým FotoVideem, které vám nabízí vše, co máte rádi (snad?) a hlavně přeje pohodu (a to nejen s ním), zdraví a snad už konečně i to kvalitní, upřímné a Dobré světlo!

Vyberte si z dubnového FotoVideo třeba následující:

OSOBNOST: JAROSLAV KUČERA

Dívky a paní z nedávné historie? Určitě vás budou zajímat!

OSOBNOST: JAROSLAV KUČERA

RECENZE: ČESKÁ FOTOGRAFIE V DATECH 1839-2019

Vladimír Birgus a Pavel Scheufler uvádějí novou knihu, která patří do vaší knihovny.

RECENZE: ČESKÁ FOTOGRAFIE V DATECH 1839-2019

OSOBNOST: GARIK AVANESIAN

Velké lidské příběhy v dosud nezveřejněných fotografiích velkého fotografa.

OSOBNOST: GARIK AVANESIAN

PRAXE: ZVĚTŠENÁ VIDEOPORADNA

Jakou techniku zvolit pro natáčení videa? Poradí vám dva odborníci.

PRAXE: ZVĚTŠENÁ VIDEOPORADNA

TECHNIKA: TISKNEME SI FOTOGRAFIE SAMI

Velký průvodce výběrem tiskárny a fotopapíru – 1. díl

TECHNIKA: TISKNEME SI FOTOGRAFIE SAMI

FOTOGRAF ROKU: VYHODNOCENÉ TÉMA „DOMÁCÍ KVĚTINY“

Výsledky možná překvapí, ale jsou nádherné. Květiny se vám povedly!

FOTOGRAF ROKU: VYHODNOCENÉ TÉMA „DOMÁCÍ KVĚTINY“

… a samozřejmě další spoustu zajímavých článků!

POZOR! Už jste si objednali vaše FotoVideo až domů! Je to stejně jednoduché, jako v jiných e-shopech!

Navíc k vaší objednávce máme pro vás další dárky ZDARMA. K celoročnímu předplatnému časopisu FotoVideo prostě dárky odjakživa patří. Udělejte si radost (a také vašim blízkým?) na dalších dvanáct měsíců! S naším předplatným opravdu ušetříte. Vybírejte dle chuti, ale rychle, dárků je dost, ale některé jen v omezeném množství! Předplaťte si nás natrvalo, nebo si vyzkoušejte, zda nás chcete odebírat po jednom či dvou či třech či šesti či dvanácti výtiscích. Jak se vám to bude líbit. Ale s delší dobou předplatného výrazně klesá jeho cena a dárek je ZDARME k novému, celoročnímu předplatnému.

Vybírejte si na našem webu:

http://www.ifotovideo.cz/rubriky/predplatne/

Mít doma kvalitně tištěný časopis FotoVideo každý měsíc o den dříve, než se objeví ve volném prodeji na stáncích a v prodejnách, a ještě k tomu levněji za cca 60 % jeho normální, prodejní ceny, to už se fakt vyplatí! Šetříte tak své peníze a ještě vyděláte.

 

Užijte si dubnové FotoVideo

Právě vychází
fv04-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.