Jak fotí mistr Jan William Drnek

Publikováno: 9. února 2016 | autor Redakce
Jan William Drnek

Jan William Drnek jinak také absolvent technické kybernetiky, zakladatel úspěšné firmy v oblasti singmakingu, ale hlavně odborník na color management a velkoplošný tisk si všechny fotografie zpracovává sám, tiskne a adjustuje. Kouzlo okamžiku, duch a duše navštívených míst ve fotografiích Jana Williama Drnka právě díky preciznímu zpracování a velkoformátovému tisku získávají další nový rozměr.

Jako volný fotograf, když není právě na cestách, žije nedaleko Prahy v Čelákovicích. Svoje fotografie vystavoval v minulosti např. v Praze v klubu Solidní nejistota výstava Esotetické Čechy, v Prostějově výstava Genius loci. Publikuje fotky v cestovatelských časopisech, jeho fotografie doprovázení knihy Staroměstský orloj, Český Krumlov nebo Karlštejn. Publikuje také odborné články hlavně z oblasti color managementu.

Více o J.W.Drnkovi najdete v únorovém FotoVideo v rubrice Jak fotí mistr.

FotoVideo 2/2016

Za 17 dní
vyjde nové číslo FotoVideo.
new-magazine.jpg
http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=AutLa_uGUH.Dib0SUx5F04Xzj3fFUWcXST72IrBlqOX.27/fastid=jhpgcaaeirbssjglbzyamdctlhjb/stparam=kmipfwsrwe/url=http://www.nikon.cz/cs_CZ/product/digital-cameras/slr/consumer/d3400?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=DSLR_Entry http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=AutLa_uGUH.Dib0SUx5F04Xzj3fFUWcXST72IrBlqOX.27/fastid=jhpgcaaeirbssjglbzyamdctlhjb/stparam=kmipfwsrwe/url=http://www.nikon.cz/cs_CZ/product/digital-cameras/slr/consumer/d3400?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=DSLR_Entry http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=AutLa_uGUH.Dib0SUx5F04Xzj3fFUWcXST72IrBlqOX.27/fastid=jhpgcaaeirbssjglbzyamdctlhjb/stparam=kmipfwsrwe/url=http://www.nikon.cz/cs_CZ/product/digital-cameras/slr/consumer/d3400?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=DSLR_Entry
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.