HDR v mobilu v rubrice "Mobilní focení" redaktora Honzy Vojtka

Publikováno: 6. května 2016 | autor Redakce
HDR v mobilu

Pokud má fotografovaná scéna příliš vysoký fonální rozsah, nedokáže ho celý zaznamenat ani profesionální digitální fotoaparát, natož mobilní telefon či tablet.

Fotografie v takovém případě ztrácí kresbu ve světlech nebo stínech.

Pro zachycení celého tonálního rozsahu se používá technika HDR (High Dynamic Range), jejíž princip spočívá v kombinaci několika expozic (světlejší, střední a tmavší) do jediného záběru.

V květnové rubrice "Mobilní focení" vám Honza Vojtek ukáže, jak vytvořit HDR pomocí mobilního zařízení. A věřte, že se dozvíte spoustu nového!

ZÁROVEŇ HONZA VYHLÁSIL NA TÉMA HDR DALŠÍ SOUTĚŽ!

UZÁVĚRKA JE 20.5. A MŮŽETE VYHRÁT SKVĚLÉ CENY!

PRAVIDLA NAJDETE V KVĚTNOVÉM FOTOVIDEO.

ceny HDR soutěže

Nenechte si ujít květnové FotoVideo!

FotoVideo 5/2016

Za 16 dní
vyjde nové číslo FotoVideo.
new-magazine.jpg
http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=AutLa_uGUH.Dib0SUx5F04Xzj3fFUWcXST72IrBlqOX.27/fastid=jhpgcaaeirbssjglbzyamdctlhjb/stparam=kmipfwsrwe/url=http://www.nikon.cz/cs_CZ/product/digital-cameras/slr/consumer/d3400?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=DSLR_Entry http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=AutLa_uGUH.Dib0SUx5F04Xzj3fFUWcXST72IrBlqOX.27/fastid=jhpgcaaeirbssjglbzyamdctlhjb/stparam=kmipfwsrwe/url=http://www.nikon.cz/cs_CZ/product/digital-cameras/slr/consumer/d3400?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=DSLR_Entry http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=AutLa_uGUH.Dib0SUx5F04Xzj3fFUWcXST72IrBlqOX.27/fastid=jhpgcaaeirbssjglbzyamdctlhjb/stparam=kmipfwsrwe/url=http://www.nikon.cz/cs_CZ/product/digital-cameras/slr/consumer/d3400?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=DSLR_Entry
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.