Fotoporadna! Automatická akce - přes tisíc operací na vaší fotografii

Publikováno: 24. června 2016 | autor Redakce
Fotoporadna / Honza Vojtek

Dokážete si představit automatickou akci, která na vaší fotografii provede během několika minut přes tisíc operací a vytvoří z ní jedinečné vizuální dílo?

"Mně na to fantazie nestačila, proto jsem si takovou akci za šest dolarů koupil." Honza Vojtek / Fotoporadna

Akce ve Photoshopu nahrává a používá od nepaměti. Přesto Honzovi občas chvíli trvá, než akci o několika krocích správně rozchodí.

"Jak se píše akce o 1200 krocích, si vůbec nedovedu představit. Proto jsem svých šest dolarů platil s notnou dávkou skepse, ale výsledek mě naprosto ohromil." Dodává Honza Vojtek

V červencovém FotoVideo najdete více o této automatické akci, která vám třeba v budoucnu pomůže. Ukazujeme vám tím jen další možnost - jak na úpravu fotografií. Není to dogma, jen další cesta.

FotoVideo 7/2016

Právě vychází
FotoVideo 11/2016
http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nc2QdLdmW5cpFxEsclXnIadynDlIYySbP6_by6XveSL.D7/fastid=atemyorgnypsezlmibkyfuqrunno/stparam=mfnngsdlwo/url=https://nikoncashback.cz/cs?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=Cashback http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nc2QdLdmW5cpFxEsclXnIadynDlIYySbP6_by6XveSL.D7/fastid=atemyorgnypsezlmibkyfuqrunno/stparam=mfnngsdlwo/url=https://nikoncashback.cz/cs?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=Cashback http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nc2QdLdmW5cpFxEsclXnIadynDlIYySbP6_by6XveSL.D7/fastid=atemyorgnypsezlmibkyfuqrunno/stparam=mfnngsdlwo/url=https://nikoncashback.cz/cs?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=Cashback
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.