Flexibilní a výkonné Pinnacle Studio 24 Ultimate

Publikováno: 24. srpna 2020 | autor Redakce
Flexibilní a výkonné Pinnacle Studio 24 Ultimate

Aktualizovaný editor titulků, vylepšené maskování videa a pracovní postupy nabízejí nekonečné kreativní možnosti pro pokročilou filmovou tvorbu.

Pinnacle Studio 24 Ultimate nabízí kompletní sadu robustních nástrojů pro střih videa, které uživatelům umožňují produkovat ohromující, pokročilá videa. Nejnovější verze editoru videa Pinnacle Ultimate pomáhá uživatelům vytvářet širokou škálu sofistikovaných speciálních efektů s nově vylepšeným maskováním videa. Pokročilé ovládací prvky pro klíčové snímky nabízejí vyšší přesnost střihu. Aktualizovaný editor titulků nabízí nové kreativní možnosti. Vylepšení pracovních postupů střihu videa navíc zjednodušuje proces střihu.Flexibilní a výkonné Pinnacle Studio 24 Ultimate

Pinnacle Studio™ 24 Ultimate nabízí vyšší přenosovou rychlost a vylepšenou hardwarovou akceleraci videa Intel Quick Sync a pokročilou sadu nástrojů a funkcí pro střih videa, mezi které patří:

  • Vylepšení – Editor titulků: Umožňuje upravovat parametry ovládacích prvků založených na klíčových snímcích a přidat k textu plně přizpůsobitelný pohyb a speciální efekty. Umožňuje vytvářet působivé úvodní titulky nebo zakončit video dramatickým sdělením či kreativním uvedením autorů.
  • Vylepšení – Maskování videa: Pomocí nových flexibilních ovládacích prvků lze přizpůsobit masky s přesností na jeden snímek. Umožňuje odebírat nechtěné objekty, rozmazávat tváře, klonovat lidi a selektivně používat efekty. Nabízí vylepšené prolnutí a detekci okrajů při přesném vrstvení klipů pro snazší nahrazení pozadí, záměnu obrazovek a další.
  • Vylepšení – Střih videa: Umožňuje zjednodušení pracovních postupů díky vylepšeným ovládacím prvkům pro klíčové snímky a snazší přístup k předvolbám efektů. Šetří čas díky možnosti vytvoření a uložení předvoleb, dílčích projektů a vnořených klipů pro použití v budoucích projektech. Nové poznámky k projektu usnadňují organizaci při přepínání mezi vícedenními projekty.
  • Vylepšení – Ovládací prvky pro klíčové snímky: Umožňují kopírovat a vkládat klíčové snímky napříč časovou osou a opakovat přizpůsobené přechody, střihy a efekty pomocí několika kliknutí.
  • Novinka – Animované překryvy: Aktualizovaná grafika, pozadí a animované překryvy vylepšují úvody, sekvence s titulky.
  • Obnoveno – 5.1 Surround Audio: Umožňuje exportovat soubory, DVD a Blu-ray disky s 5.1 prostorovým zvukem

Pinnacle Studio 24 Ultimate podporuje 4K, HD a 360° video a nabízí i dynamické přechody, průhlednost stopy a fázovou animaci. Mezi další funkce patří:

  • Color Grading: Umožňuje přizpůsobit vzhled záznamu díky ovládacím prvkům vyvážení bílé a tonálních křivek, nastavení sytosti a zahrnutým předvolbám profilů LUT pro okamžité barevné efekty profesionální kvality.
  • MultiCam Capture™ Lite: Umožňuje nahrávat záznam obrazovky a webové kamery a plynule kombinovat záznamy pomocí editoru záznamu z více kamer.
  • Pinnacle™ MyDVD™: Umožňuje vypalovat projekty na disky s více než 100 přizpůsobitelnými nabídkami a kapitolami.

Flexibilní a výkonné Pinnacle Studio 24 UltimatePinnacle Studio 24 Ultimate je součástí řady Pinnacle Studio, která zahrnuje také Pinnacle Studio 24 PlusPinnacle Studio 24. Další informace o softwaru pro střih videa Pinnacle Studio naleznete v této srovnávací tabulce.

Dostupnost

Produkty Pinnacle Studio 24 Ultimate, Pinnacle Studio 24 Plus a Pinnacle Studio 24 jsou nyní dostupné v češtině, angličtině, dánštině, holandštině, finštině, francouzštině, němčině, italštině, japonštině, polštině, ruštině, španělštině a švédštině. Veškeré ceny na webových stránkách Pinnacle pro český trh jsou uváděny v USD a jejich přesná výše v Kč závisí na aktuálním směnném kurzu Kč a USD. Výsledné ceny v českých korunách jsou založené na maloobchodní ceně uváděné v USD a jsou uváděny včetně daně z přidané hodnoty. K dispozici je i upgrade za speciální cenu. Další informace naleznete na adrese www.pinnaclesys.com.

Už máte SRPNOVÉ číslo časopisu FOTOVIDEO?

Z obsahu vybíráme:

INSPIRACE: S FRANTIŠKEM ORTMANNEM

Povídání nejen o Vladimíru Mišíkovi a Andělech z karantény

INSPIRACE: VYŠEHRAD A NATIONAL GEOGRAPHIC

Petr Jan Juračka a jeho naprosto originální pohledy na Prahu z výšky i v podzemí.

RADOMÍR PEKARÍK A JIŘÍ CETKOVSKÝ

Dva výborní specialisté soutěžního tématu tohoto měsíce.

JAN PELIKÁN – VYNIKAJÍCÍ FOTOGRAF SPORTU

Rozhovor nejen o jeho úspěchu v soutěži Red Bull Illume…

LAOWA PŘEDSTAVUJE: 15 mm f/4 Wide Macro Shift

Ondřej Prosický: Divoká příroda na široko – mistrovské snímky, které musíte vidět!

TECHNIKA: ČERSTVÝ VÍTR MEZI DRONY

Autel Robotics EVO II Pro v testu.

TECHNIKA: NOVÝ CANON EOS R5

První dojmy Tomáše Třeštíka a Michala Baroka

FOTOGRAF ROKU: TÉMA: LIST, LISTY A LISTÍ

Ti nejlepší dokazují, že v Čechách i na Slovensku se fotit prostě umí! Prohlédněte si snímky dvaceti nejlepších seniorů a sedmi výborných juniorů v tomto tématu...

S naším předplatným opravdu ušetříte, a ještě k němu dostanete dárek dle vašeho výběru zdarma!

Předplaťte si nás, jde to velmi rychle a můžete si vybrat, zda po jednom či dvou či třech či šesti či dvanácti výtiscích, či… jak se vám to bude líbit

Vybírejte si například na:

http://www.ifotovideo.cz/rubriky/predplatne/

https://www.send.cz/casopis/779/foto-video

https://foto-video.magaziny.cz/

https://predplatit.cz/detail/foto-video/200/

Mít doma kvalitně tištěný časopis FotoVideo každý měsíc o den dříve, než se objeví ve volném prodeji na stáncích a v prodejnách, a ještě k tomu za cca 60 % jeho normální, prodejní ceny, to už se fakt vyplatí! Šetříte s námi!

Časopis FOTOVIDEO 2020 08 – obálka

Právě vychází
fv02-24-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.