ČERNOBÍLÁ MOBILNĚ - v rubrice Mobilní focení

Publikováno: 27. června 2016 | autor Redakce
Dramatic Black & White

Kdo má rád černobílou fotografii, jistě ocení mobilní aplikaci Dramatic Black & White, jejímž jediným účelem je převod snímků do šedé škály. A dělá to perfektně!

V červencovém vydání FotoVideo, v rubrice "Mobilní focení" vám Honza Vojtek ukáže práci s aplikací Dramatic Black & White.

"Aplikaci jsem pro systém iOS pořídil za 1,99 eur, pro Android stojí kolem 60 Kč. Za cenu dvou piv je skutečně našlapaná funkcemi."informuje Honza Vojtek.

V závěru článku, ve kterém uvidíte jednotlivé kroky jak se s aplikací pracuje, najdete nově vyhlášené SOUTĚŽNÍ TÉMA, ve kterém hrajeme o tyto super ceny:

 

  • 1.cena: brašna Lowepro Scout SH 100
  • 2.cena: brašna Lowepro Nova 160 AW
  • 3.cena: stativ Joby GorillaPod Action Tripod

Nenechte si ujít červencové FotoVideo!

 

FotoVideo 7/2016

Za 14 dní
vyjde nové číslo FotoVideo.
new-magazine.jpg
http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=AutLa_uGUH.Dib0SUx5F04Xzj3fFUWcXST72IrBlqOX.27/fastid=jhpgcaaeirbssjglbzyamdctlhjb/stparam=kmipfwsrwe/url=http://www.nikon.cz/cs_CZ/product/digital-cameras/slr/consumer/d3400?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=DSLR_Entry http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=AutLa_uGUH.Dib0SUx5F04Xzj3fFUWcXST72IrBlqOX.27/fastid=jhpgcaaeirbssjglbzyamdctlhjb/stparam=kmipfwsrwe/url=http://www.nikon.cz/cs_CZ/product/digital-cameras/slr/consumer/d3400?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=DSLR_Entry http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=AutLa_uGUH.Dib0SUx5F04Xzj3fFUWcXST72IrBlqOX.27/fastid=jhpgcaaeirbssjglbzyamdctlhjb/stparam=kmipfwsrwe/url=http://www.nikon.cz/cs_CZ/product/digital-cameras/slr/consumer/d3400?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=DSLR_Entry
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.