Centrum FotoŠkoda má pro vás novou aplikaci

Publikováno: 19. srpna 2016 | autor Redakce
fotoskoda.jpg

Máte snad dilema, kam si "dát vyvolat" fotky z letošního léta? V Centru FotoŠkoda byla kvalita vždy zaručena a přibyla i novinka!

Ještě před prázdninami spustili v Centru FotoŠkoda novou aplikaci pro vyvolání fotek a nahradili tak již deset let provozovanou aplikaci eFoto. Co všechno nová aplikace umí?

 

  • Nahrávání odkudkoli
  • I hodně velké soubory
  • Termíny jsou důležité - vyberte si!
  • Nápověda
  • I placení může být milé a bezpečné!

 

Mnohem více k této aplikaci najdete v srpnovém FotoVideo!

FotoVideo 8/2016

Za 11 dní
vyjde nové číslo FotoVideo.
new-magazine.jpg
http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=AutLa_uGUH.Dib0SUx5F04Xzj3fFUWcXST72IrBlqOX.27/fastid=jhpgcaaeirbssjglbzyamdctlhjb/stparam=kmipfwsrwe/url=http://www.nikon.cz/cs_CZ/product/digital-cameras/slr/consumer/d3400?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=DSLR_Entry http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=AutLa_uGUH.Dib0SUx5F04Xzj3fFUWcXST72IrBlqOX.27/fastid=jhpgcaaeirbssjglbzyamdctlhjb/stparam=kmipfwsrwe/url=http://www.nikon.cz/cs_CZ/product/digital-cameras/slr/consumer/d3400?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=DSLR_Entry http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=AutLa_uGUH.Dib0SUx5F04Xzj3fFUWcXST72IrBlqOX.27/fastid=jhpgcaaeirbssjglbzyamdctlhjb/stparam=kmipfwsrwe/url=http://www.nikon.cz/cs_CZ/product/digital-cameras/slr/consumer/d3400?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=DSLR_Entry
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.