Akademie focení a tip FotoVideo

Publikováno: 6. dubna 2021 | autor Redakce
Akademie focení a tip FotoVideo

Akademie focení vznikla před více než 15 lety, tenkrát ještě pod názvem Canon škola, v době, kdy se stalo fotografování pro všechny dostupnější. Nové a levnější fotoaparáty přilákaly spoustu nových nadšenců, kteří se vrhli do focení po hlavě, ale vcelku rychle zjistili, že občas něčemu nerozumí a potřebují pomoc.

Najdete ji i jako dárek k předplatnému FotoVideo a můžete si objednat i další dárky: Jedinečná nabídka předplatného časopisu FotoVideo | iFotoVideo.cz

Již několik let si voucher na některý z kurzů této akademie můžete zvolit jako dárek k novému celoročnímu předplatnému časopisu FotoVideo. Organizátoři akademie od jejího počátku pořádali akce pro fotografy, ale chtěli poskytnout možnost lépe fotit všem nadšencům. Po mnoho let proto pořádali fotografické kurzy po celé republice. V roce 2020 přišli se zcela novým vzhledem celého projektu a s plánem rozšířit spektrum nabízených kurzů. Kromě těch tradičních chtějí nabídku doplnit o oblíbené fotovýpravy po České republice, výhledově i do zahraničí. Vzhledem k pandemii koronaviru zavedli také on-line kurzy.

Akademie focení a tip FotoVideo

Jaký je průběh kurzu?

Živé kurzy probíhají v ateliéru nebo venku (podle tématu) ve skupince a většinou se dvěma lektory, aby se dokázali dostatečně věnovat každému účastníkovi. Kromě běžných kurzů ale jsou z výše uvedených důvodů nabízeny i on-line verze, některé dokonce zdarma, jiné jsou živě on-line a opět pro menší skupinky. Vrcholem nabídky jsou pak kurzy individuální, které jsou ale určeny spíše zkušenějším nebo náruživějším fotografům, případně těm, kteří vyžadují zcela individuální péči.

Akademie focení a tip FotoVideo

Lektoři akademie jsou v ní od začátku a pomáhali ji postupně budovat. Díky zkušenostem s tisíci účastníky se z nich stali profesionálové, kteří téměř nemají v ČR konkurenci. Zároveň se focením i živí, takže mohou předat mnoho zkušeností z praxe.

Akademie focení a tip FotoVideo

Na duben 2021 je například vypsáno již deset termínů zajímavých kurzů pro začátečníky i pokročilé, takže můžete ihned začít vybírat. Je opravdu z čeho. Na jedno z volných videí Expoziční trojúhelník se můžete podívat zde: www.akademiefoceni.cz/cs/kurzy/seznameni-s-expozicnim-trojuhelnikem-a-objektivy-canon/online/

Účastníci kurzů je hodnotí extrémně pozitivně a chválí si jejich vstřícnost a přístup, až je nám to trochu podezřelé…

Celý článek si přečtěte v dubnovém vydání časopisu FOTOVIDEO: ZDE.

Vzniklo vydání, které opět myslí na všechny své čtenáře a příznivce, a přitom je opět tak trochu mimořádné. Narodilo se totiž v době focení a natáčení nepříznivé, s upřímnou nadějí, že si už ten duben venku i v interiérech užijeme? Je to tak? Splnila se naše redakční očekávání a vaše upřímné přání? To jsme v době jeho přípravy nemohli vědět.

Spousta videa v časopise FotoVideo

Velké téma, které hýbe naším virtuálním a digitálním světem. Zájem o video roste přímo exponenciálně a my to jasně vidíme na množství stažených QR kódů, které přidáváme do jednotlivých článků. Opravdu vás nesledujeme, ale autoři a zpovídaní fotografové sami píší, že na svých webových či YouTube stránkách zaznamenali výrazný nárůst většinou hned po zveřejnění v našem časopise. Také máte ve svém chytrém telefonu nahranou čtečku QR kódů? Je to snadné, těch aplikací je několik a nezaberou v telefonu téměř žádné místo. Jen si jí kliknutím otevřete a rámeček lehce přiblížíte ke QR kódu v časopise a video či webové stránky se vám hlásí a automaticky běží. Žádné další složité operace a vy máte dvojí zážitek – z četby i doplňujícího videa. Foto a video prostě patří k sobě!

A velké fotografické lahůdky

Vyberte si z naší široké nabídky, která vznikla opět a jenom na základě vašich potřeb. Jak už jsme se zmínili, pracujeme v týmu a díky tomu dokážeme reagovat na velké množství naprosto aktuálních podnětů. Na tomto vydání se podílela opět řada významných osobností, kterým jsme za skvělou spolupráci velmi. Nebudeme tentokrát vyjmenovávat tu řadu skvělých jmen, seznámíte se s nimi postupně při listování dubnovým FotoVideem, které vám nabízí vše, co máte rádi (snad?) a hlavně přeje pohodu (a to nejen s ním), zdraví a snad už konečně i to kvalitní, upřímné a Dobré světlo!

Vyberte si z dubnového FotoVideo třeba následující:

OSOBNOST: JAROSLAV KUČERA

Dívky a paní z nedávné historie? Určitě vás budou zajímat!

OSOBNOST: JAROSLAV KUČERA

RECENZE: ČESKÁ FOTOGRAFIE V DATECH 1839-2019

Vladimír Birgus a Pavel Scheufler uvádějí novou knihu, která patří do vaší knihovny.

RECENZE: ČESKÁ FOTOGRAFIE V DATECH 1839-2019

OSOBNOST: GARIK AVANESIAN

Velké lidské příběhy v dosud nezveřejněných fotografiích velkého fotografa.

OSOBNOST: GARIK AVANESIAN

PRAXE: ZVĚTŠENÁ VIDEOPORADNA

Jakou techniku zvolit pro natáčení videa? Poradí vám dva odborníci.

PRAXE: ZVĚTŠENÁ VIDEOPORADNA

TECHNIKA: TISKNEME SI FOTOGRAFIE SAMI

Velký průvodce výběrem tiskárny a fotopapíru – 1. díl

TECHNIKA: TISKNEME SI FOTOGRAFIE SAMI

FOTOGRAF ROKU: VYHODNOCENÉ TÉMA „DOMÁCÍ KVĚTINY“

Výsledky možná překvapí, ale jsou nádherné. Květiny se vám povedly!

FOTOGRAF ROKU: VYHODNOCENÉ TÉMA „DOMÁCÍ KVĚTINY“

… a samozřejmě další spoustu zajímavých článků!

POZOR! Už jste si objednali vaše FotoVideo až domů! Je to stejně jednoduché, jako v jiných e-shopech!

Navíc k vaší objednávce máme pro vás další dárky ZDARMA. K celoročnímu předplatnému časopisu FotoVideo prostě dárky odjakživa patří. Udělejte si radost (a také vašim blízkým?) na dalších dvanáct měsíců! S naším předplatným opravdu ušetříte. Vybírejte dle chuti, ale rychle, dárků je dost, ale některé jen v omezeném množství! Předplaťte si nás natrvalo, nebo si vyzkoušejte, zda nás chcete odebírat po jednom či dvou či třech či šesti či dvanácti výtiscích. Jak se vám to bude líbit. Ale s delší dobou předplatného výrazně klesá jeho cena a dárek je ZDARME k novému, celoročnímu předplatnému.

Vybírejte si na našem webu:

http://www.ifotovideo.cz/rubriky/predplatne/

Mít doma kvalitně tištěný časopis FotoVideo každý měsíc o den dříve, než se objeví ve volném prodeji na stáncích a v prodejnách, a ještě k tomu levněji za cca 60 % jeho normální, prodejní ceny, to už se fakt vyplatí! Šetříte tak své peníze a ještě vyděláte.

Užijte si dubnové FotoVideo

Právě vychází
fv04-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.