28 dní kolem třetí nejvyšší hory světa. Více než jen obyčejný vandr!

Publikováno: 4. února 2016 | autor Redakce
Million star hotel_Jakub Cejpek

Nepál, domov osmitisícovek a synonymum vysokohorského trekingu. Dramatické dějiště prvovýstupů na nejvyšší vrcholy světa, země přátelských lidí a buddhistických klášterů ověnčených pestrobarevnými modlitebními praporky.

V únorovém FotoVideo se vydáte s Jakubem Cejpkem do Nepálu. Východní část této země, hraničící s indickým Sikkimem na východě a Tibetem na severu, se řadí  k nejodlehlejším částem Himalaje a nabízí tak možnost zažít horskou atmosféru v původní podobě nezkažené masovým turismem. Fotografovat na takovém místě je pro Jakuba čistá radost.

Jakub Cejpek je šéfredaktorem časopisu Everest, fotograf, horský průvodce, horolezec a dobrodruh tělem i duší. V únorovém FotoVideo jsme se s ním vydali do Nepálu kolem třetí nejvyšší hory světa...a nešlo jen o obyčejný vandr!

Cestovatelský minimalismus Jakuba - pokud nechcete řešit hamletovskou otázku "nabít nebo nenabít", rozmyslete si dobře, jaké zařízení závislé na elektrické energii si přibalíte s sebou.

"Když zamíříte do lůna hor a poslední elektrická zásuvka je tři dny cesty, nezbývá než nabíjení svěřit slunci."

Více rad a inspirace v únorovém FotoVideo.

FotoVideo 2/2016

Za 12 dní
vyjde nové číslo FotoVideo.
new-magazine.jpg
http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=AutLa_uGUH.Dib0SUx5F04Xzj3fFUWcXST72IrBlqOX.27/fastid=jhpgcaaeirbssjglbzyamdctlhjb/stparam=kmipfwsrwe/url=http://www.nikon.cz/cs_CZ/product/digital-cameras/slr/consumer/d3400?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=DSLR_Entry http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=AutLa_uGUH.Dib0SUx5F04Xzj3fFUWcXST72IrBlqOX.27/fastid=jhpgcaaeirbssjglbzyamdctlhjb/stparam=kmipfwsrwe/url=http://www.nikon.cz/cs_CZ/product/digital-cameras/slr/consumer/d3400?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=DSLR_Entry http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=AutLa_uGUH.Dib0SUx5F04Xzj3fFUWcXST72IrBlqOX.27/fastid=jhpgcaaeirbssjglbzyamdctlhjb/stparam=kmipfwsrwe/url=http://www.nikon.cz/cs_CZ/product/digital-cameras/slr/consumer/d3400?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=DSLR_Entry
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.