Zvětšili jsme FotoVideo!

Publikováno: 26. září 2018 | autor Redakce
FotoVideo 10/2018

Rozrostli jsme se o celých osm stran nejen díky novinkám, které u nás najdete vlastně ve stejném čase, v jakém je firmy odhalily na známém a tradičním veletrhu v Kolíně nad Rýnem. Víme ale současně, že tato momentální aktuálnost je dost pomíjivá a tak ten důvod našeho rozšíření je i v materiálech nadčasových. Které to jsou?

Nový Zéland

Fotografovat krajinu Nového Zélandu patří mezi svaté grály nejen našich fotografů.  Je tak působivá, krásná, překvapivá a rozmanitá, že se snad žádnému z těch, kteří tyto zázraky měli šanci zažít, nechce zpět domů. Na Nový Zéland jsme se obrazově vrátili podruhé v docela krátkém čase. Tentokrát vás po něm budou provázet až neskutečné snímky známé fotografky Laurie Winter. Laurie Winter ví, na které místa vás má zavést…

Japonsko

Ano, byl to náš úmysl, dát prostor hned dvěma velmi známých fotografům, kteří Japonsko a jeho metropoli v nedávné době navštívili. Tato ostrovní země a kolébka snad téměř veškeré současné fotografické a video techniky je opravdu jiná, fotograficky nesmírně zajímavá a působí romanticky a pro někoho až pohádkově. Zadívejte se s námi do snímků, kterým nechybí příběhy tak vzdálené a přitom tak krásné! Té inspirace najdete určitě moc.

Soutěžení

Víte, že se už osmnáctý ročník naší největší fotografické soutěže Fotograf roku blíží nezadržitelně do finále? Průběžné skóre ne napínavě blízké, na prvních místech stále není nic rozhodnuto. Kdo se stane celkovým vítězem? Kdo má šanci chlubit se skvělým titulem „Fotograf roku“?

A nezapomeňte na další naše soutěže! Můžete v nich vyhrát Huawei P20 Lite a nebo v té o koních dokonce bezzrcadlovku Canon. Soutěžit s námi se vyplatí!

Praktické tipy, rady a návody

V tomto novém, velkém vydání, které je opravdu nadčasové, vás čeká celých 17 stran fotografické praxe. Od naší oblíbené rubriky Mobilní focení přes důležitou a dokonale propracovanou FotoPoradnu a Analogovou školu po používání fotografického software a výběr tisku. Všechny tyto stránky jsou připravovány opravdovými odborníky, na které se opravdu můžete spolehnout. Začíst se do jejich řádků je opravdu třeba!

Novinky, novinky a zase novinky

Nový Canon, Nikon, Gitzo, Samsung, Lowepro, Manfrotto, EIZO, Nissin, DJI Mavic…. Stačíte si to všechno pročíst?

Vyberte si z velkého, říjnového FotoVideo třeba toto:

INSPIRACE: LAURIE WINTER – NOVÝ ZÉLAND

Projděte se rájem fotografických krajinářů

ROZHOVOR: FRANTIŠEK ORTMANN – LETNÍ LETNÁ

Jak se žije fotografovi v cirkusové maringotce?

REPORTÁŽ: PETR JAN JURAČKA – ZPRÁVY Z TOKIA

Petr byl tentokrát v Japonsku ovládán symbolem „Z“

NA CESTÁCH: DAVID GABERLE – JAPONSKÉ SVĚTLO

Street foto ve vizuálně vyspělé zemi

PRAXE: FOTOPORADNA PROFESIONÁLNĚ

Zpracováváte fotky jako profesionál?

TECHNIKA: NOVINKY Z PHOTOKINA 2018

Tentokrát bylo FotoVideo opravdu první

18. FOTOGRAF ROKU: Nádherné téma: „Krajina inspiruje“ vyhodnoceno

Těch dvacet nejlepších seniorských snímků a k tomu ještě deset juniorských vám ukáže, jak dnes fotí ti nejlepší. Krajina klasická i současná? Prohlížejte si!

Naše velké dárky k celoročnímu předplatnému FotoVideo!

Předplaťte si nás! Dostanete současně výhodný dárek ZDARMA dle vašeho výběru (třeba předplatné grafického programu na celý rok nebo unikátní diář s fotografiemi ze soutěže Fotograf roku či voucher na rychlé stahování na serveru Ulož.to, slevy od CEWE a Kamila Rodingera a další…) a to jeden vybraný i v případě, že jste stálým předplatitelem a předplatné si obnovujete. Objednávejte hned a vybírejte zde.

Mít doma kvalitně tištěný časopis FotoVideo každý měsíc o den dříve než se objeví ve volném prodeji a ještě k tomu ta cca 60% jeho normální, prodejní ceny, to už se fakt vyplatí!

Právě vychází
fv06-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.