Zažijte festival s extrémní dávkou fotografie!

Publikováno: 13. října 2016 | autor Redakce
fest11-lcd.jpg

FotoŠkoda Fest probíhající ve dnech 7. až 13. listopadu 2016 se blíží a nemůže chybět v kalendáři žádného fotografa. Zaregistrujte se na fotografický festival, který je věnovaný všem nadšencům. Přijďte si vyměnit zkušenosti, něčemu novému se přiučit nebo si poslechnout známé osobnosti ze světa fotografie.

Žijeme fotografií stejně jako vy! #fotoskodafest

FotoŠkoda Fest se stal tradičním svátkem fotografie a mnozí z vás se nemohou dočkat dalšího. Není divu, protože patřit do komunity plné zapálených fotografů začínajících či pokročilých je skvělý pocit. Přijďte i vy okusit atmosféru Paláce Langhans a uvidíte, že je tím nejlepším místem pro vyměňování si fotografických zkušeností. Poznamenejte si
do kalendáře: 7. až 13. listopadu 2016.

Program a registrace na: www.fotoskodafest.cz

videospot.jpg

Přednášky, workshopy, prezentace a výstavy

Registrací na FotoŠkoda Fest získáte možnost vstupu na více než 80 akcí. Základní vstupné je 490 Kč a výhodné je, že si program můžete sestavit podle vašeho zájmu  a časových možností. Během workshopů si vyzkoušíte spoustu fotografické techniky pod vedením profesionálních fotografů. Na přednáškách se budete moci na cokoli zeptat osobností z české a slovenské fotografické scény. Doporučujeme pečlivě prozkoumat program, opravdu je z čeho vybírat.

Profesionální technika renomovaných značek

FotoŠkoda Fest není jenom o vzdělávání se na workshopech a přednáškách. Bez nutnosti registrace můžete navštívit jakoukoliv z produktových prezentací vašich oblíbených značek Canon, Fujifilm, Fomei, Leica, Nikon, Olympus, Panasonic, Sony, Pentax, Swarovski Optik, ZEISS a dalších. A hlavně můžete mluvit se specialisty o všem, co vás zajímá ze světa fotografie, a vyzkoušet si nejžhavější novinky podzimu na trhu!

Těšit se můžete na zajímavé obchodní nabídky.

www.fotoskodafest.cz

Co se dělo na jarním FotoŠkoda Festu, jste mohli sledovat na Facebooku (kompletní fotoreport), Instagramu, Twitteru a blogu Centra FotoŠkoda.

Jarní FotoŠkoda FEST 2016 - článek jak jsme si to užili: https://www.fotoskoda.cz/1235-dekujeme-ze-jste-prisli-na-fotoskoda-fest.

Právě vychází
fv04-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.