Zahájení činnosti společnosti OM Digital Solutions Corporation

Publikováno: 5. ledna 2021 | autor Redakce
Zahájení činnosti společnosti OM Digital Solutions Corporation

Společnost OM Digital Solutions Corporation zahájila svoji činnost 1. ledna 2021. Společnost OM Digital Solutions Corporation bude i nadále poskytovat spotřební zboží, které dříve vyráběla a prodávala společnost Olympus.

Shigemi Sugimoto, bývalý vedoucí fotografické divize společnosti Olympus, byl jmenován ředitelem a prezidentem nové společnosti OM Digital Solutions Corporation. V rámci nové organizační struktury, kdy oddělení řízení, výzkumu a vývoje, výroby a prodeje fungují jako jeden celek, se budeme snažit nadále zlepšovat naše služby a vylepšovat naši produktovou řadu pro všechny milovníky našich značek, včetně OM-D, PEN, a Zuiko.

zahajeni-cinnosti-spolecnosti-om-digital-solutions-corporation-1.png

Zpráva od Shigemi Sugimota

„Od 1. ledna 2021 fungujeme jako OM Digital Solutions Corporation. V posledních letech se digitalizace zrychlila, reagujíce tak na změny na trhu a technologický pokrok, což způsobilo revoluci ve fotografickém odvětví. Pocit hodnoty je však pro spotřebitele zásadní a my věříme, že to, co právě teď zákazník hledá, je uspokojující a naplňující život.

zahajeni-cinnosti-spolecnosti-om-digital-solutions-corporation.jpg

Během podnikání fotografické divize Olympus jsme přispěli společnosti vývojem a marketingem produktů, jako jsou fotoaparáty, zvukové záznamníky a dalekohledy. Zejména v oblasti fotoaparátů jsme při vývoji našich produktů uplatňovali inovativní filozofie. Ve filmové éře jsme uspěli s vývojem bezprecedentního kompaktního a lehkého designu zrcadlových fotoaparátů řady OM. Tuto vášeň a filozofii rozvoje jsme zdědili i v digitálním věku, což vedlo k uvedení standardu Micro Four Thirds a postup do bezzrcadlové řady OM-D. Kromě toho jsme vyvíjeli prvotřídní objektivy a špičkové fotografické vybavení využívající průkopnické technologie. Patří sem například inovativní uspořádání optických členů s vysokým optickým výkonem, prvotřídní stabilizace obrazu, či funkce High-Res Shot, poskytující fotografům extrémně vysoké rozlišení.

 

Jsou to naše výrobní kapacity, které toto podnikání umožnily. Dosáhli jsme toho díky výhledům do budoucnosti, nebojácnému přístupu a úzkým vztahům s našimi výrobními závody. Jako společnost OM Digital Solutions Corporation budeme i nadále uvádět na trh inovativní produkty v oblastech fotoaparátů, zvukových záznamníků a dalekohledů. Přitom budeme kombinovat naše zděděné schopnosti vývoje a výroby s nejmodernějšími digitálními technologiemi, abychom poskytli nová řešení, která se rozšíří za hranice stávajících produktů na trhu.

Zahájení činnosti nové společnosti spojuje cílenější a pružnější organizační struktura. Do budoucna to umožní svobodu objevovat nové obchodní příležitosti, což nám umožní přispívat do společnosti s větší intenzitou, než kdykoli předtím.”

Pozadí nového názvu společnosti

Za názvem společnosti jsou dvě klíčové hodnoty, „OM Digital Solutions“. „OM“ je legendární, kus historie, který vyjadřuje naši identitu. V 70. letech byl vyvinut Olympus OM systém, aby překonal tři překážky, kterým čelily zrcadlové fotoaparáty dané doby: byly to velké rozměry, vysoká hmotnost a hlasitý zvuk a otřesy způsobené provozem závěrky. Olympus snížil otřesy závěrky a učinil fotoaparáty kompaktnějšími a lehčími, a to při zachování nejvyšší úrovně výkonu. Olympus usiloval o zásadní zmenšení velikosti a hmotnosti, aby se fotoaparát pohodlně držel v ruce, a toho bylo možné dosáhnout jen díky nekompromisnímu přístupu v designu a výrobě.

Písmena „OM“ v názvu společnosti tak ztělesňují pozici náročných a obtížných situací, a zároveň znázorňují vývoj inovativních produktů a technologií. V digitální éře se „OM“ znovu zrodilo jako „OM-D“ a stojí v čele naši fotografické značky, jakožto řada prvotřídních  bezzrcadlovek.

Digital Solutions“ symbolizuje směřování a odhodlání nové společnosti, která se staví čelem novým výzvám digitálního věku; bude se pečlivě věnovat fotografickému odvětví, stejně jako i rozšiřovat své úsilí za tyto hranice. Jsme hrdí na to, že vyrábíme produkty, které nejen splňují, ale i překračují požadavky trhu.

OM Digital Solutions Corporation je vysoce moderní společnost, která poskytuje řešení profesionálům i všem ostatním zákazníkům, což jim umožňuje vést plnější a bohatší život.

Profil společnosti

Datum zahájení podnikání

  1. ledna 2021

Název společnosti

OM Digital Solutions Corporation

Adresa

Global Headquarters

Headquarters:

49-3 Takakura-machi, Hachioji-shi, Tokyo 192-0033, Japan

 

Sasazuka Office:

Daiwa Sasazuka Tower, 1-50-1 Sasazuka, Shibuya-ku, Tokyo 151-0073, Japan

 

Osaka Office:

Shin-Osaka Brick Bldg., 1-6-1 Miyahara, Yodogawa-ku, Osaka-shi, Osaka 532-0003, Japan

www

https://om-digitalsolutions.com/

Výkonný ředitel

Shigemi Sugimoto (Výkonný ředitel a prezident)

Obchodní činnost

Činnosti zahrnující výrobu a prodej digitálních fotoaparátů (primárně bezzrcadlovek s výměnnými objektivy), výměnných objektivů, zvukových záznamníků, a dalších audio produktů

 

Názvy společností a produktů uvedených v této zprávě jsou ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami jejich vlastníků.

Už máte lednové vydání časopisu FOTOVIDEO?

fotovideo-01-2021.jpg

S kým se v lednovém FotoVideo setkáte?

Hned v úvodu s Jiřím Křenkem, jediným Čechem, který má akreditaci na fotografování závodů Formule 1. Jeho zážitky jsou až neuvěřitelné a fotografie úžasné. Hned v závěsu za ním je na dalších stránkách neuvěřitelná žena, oficiální fotografka Českého olympijského týmu, právě čerstvě oceněná Bára Reichová. Jeden fotografický zážitek tedy střídá další. Abychom nebyli jen v pohybu, dali jsme slovo i mistrům krajinářům. Co vám říkají jména Martin Rak a Martin Šaroch. Každý z nich své krajiny pojímá a snímá jinak a současně oba milují krásu a nedotknutelnost přírodu. Jejich snímky jsou dokonalými a propracovanými obrazy. A tak bychom mohli pokračovat s líčením originality Dana Vojtěcha, vzpomínkami Františka Dostála nebo dokumenty Lucie Mojžíšové. Naše nabídka je i v roce 2021 široká a bude taková stále. Jsme rádi, že jste s námi.

Vybírejte z lednového vydání časopisu FotoVideo v novém kabátě:

ROZHOVOR: JIŘÍ KŘENEK

Pouze dvacet fotografů z celého světa na trati Formule 1

jiri-krenek.jpg

INTERVIEW: BARBORA REICHOVÁ

Projekt Nezlomní olympionici vznikl v lockdownu a je dokonalý

barbora-reichova.jpg

ROZHOVOR: MARTIN RAK

Nejraději mám krajiny na sever od Prahy, říká mistr

martin-rak.jpg

ROZHOVOR: MAREK ŠAROCH

Dá se říct, že přes den létám s dronem jen výjimečně…

marek-saroch.jpg

PRAXE: DAN VOJTĚCH

Virtuální skatepark v Maxspace

dan-vojtech.jpg

FOTOGRAF ROKU: VYHRAJTE TÝDEN S VOLVO

Výjimečná soutěžní kategorie zahájena

vyfot-volvo.jpg

FOTOGRAF ROKU: PRVNÍ TÉMA NOVÉHO ROČNÍKU VYHODNOCENO

Téma Pohled z okna přitáhlo téměř 1500 fotografií! Jak jste dopadli vy a jak vaši fotografičtí přátelé? Pořadí najdete jen v tištěném vydání FotoVideo.

fotograf-roku.jpg

… a samozřejmě dalších minimálně dvacet zajímavých článků!

Výhodné je si nechat posílat FotoVideo až domů!

A zase máme pro vás další dárky k celoročnímu předplatnému FotoVideo. Udělejte si radost (a také vašim blízkým?) na celý rok 2021! S naším předplatným opravdu ušetříte. Vybírejte dle chuti, ale rychle, dárků je dost, ale některé jen v omezeném množství! Předplaťte si nás na zimní měsíce a vyzkoušejte si, zda nás chcete odebírat po jednom či dvou či třech či šesti či dvanácti výtiscích. Jak se vám to bude líbit. Ale s delší dobou předplatného klesá jeho cena….

Vybírejte si na našem webu:

http://www.ifotovideo.cz/rubriky/predplatne/

Mít doma kvalitně tištěný časopis FotoVideo každý měsíc o den dříve, než se objeví ve volném prodeji na stáncích a v prodejnách, a ještě k tomu za cca 60 % jeho normální, prodejní ceny, to už se fakt vyplatí! Šetříte tak své peníze s námi!

Za branou čtvrtstoletí – lednové FOTOVIDEO

Právě vychází
fv05-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.