Workshop Olympus Glamour Photo s Lukášem Navarou

Publikováno: 18. srpna 2016 | autor Redakce
Lukáš Navara

Profesionálního fotografa Lukáše Navaru asi není nutno dlouze představovat. Ve zkratce: Lukáš patří mezi přední české módní fotografy, v posledních letech se proslavil mimo jiné focením soutěží krásy, konkrétně České Miss. Jeho fotografický um, ale i příjemné vystupování a zejména schopnost předat své poznatky a zkušenosti dál vyústily ve fotografický workshop, který uspořádal se společností Olympus koncem května v luxusním prostředí NH Hotelu v Olomouci.

Pozvaní účastníci - majitelé fotoaparátů Olympus OM-D a PEN - měli jedinečnou příležitost po celý den sledovat a na vlastní kůži zažít průběh profesionálního focení.

Více o tomto focení, tipy pro focení módy, více o týmu workshopu Olympus Glamour Photo a čím se fotilo...najdete v srpnovém FotoVideo.

FotoVideo 8/2016

Za 16 dní
vyjde nové číslo FotoVideo.
new-magazine.jpg
http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=AutLa_uGUH.Dib0SUx5F04Xzj3fFUWcXST72IrBlqOX.27/fastid=jhpgcaaeirbssjglbzyamdctlhjb/stparam=kmipfwsrwe/url=http://www.nikon.cz/cs_CZ/product/digital-cameras/slr/consumer/d3400?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=DSLR_Entry http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=AutLa_uGUH.Dib0SUx5F04Xzj3fFUWcXST72IrBlqOX.27/fastid=jhpgcaaeirbssjglbzyamdctlhjb/stparam=kmipfwsrwe/url=http://www.nikon.cz/cs_CZ/product/digital-cameras/slr/consumer/d3400?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=DSLR_Entry http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=AutLa_uGUH.Dib0SUx5F04Xzj3fFUWcXST72IrBlqOX.27/fastid=jhpgcaaeirbssjglbzyamdctlhjb/stparam=kmipfwsrwe/url=http://www.nikon.cz/cs_CZ/product/digital-cameras/slr/consumer/d3400?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=DSLR_Entry
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.