Viktor Karlík / Ruce básníků

Publikováno: 11. března 2016 | autor Ondřej Horák & Ivana Šulavíková
Jonatan Jan a Janova Johana / European Instant Stories

Ve čtvrtek jsem se Újezdem protoulal až do ateliéru Josefa Sudka, kde si teď můžete prohlédnout výstavu Ruce básníků - výtvarníka a redaktora Viktora Karlíka.

Musím se přiznat, že jsem se tam obejvil poprvé, místo mne však zcela pohltilo a nemůžu se dočkat, až jej zase navštívím. Vy to můžete udělat třeba v úterý 15.3, kdy bude u příležitosti výstavy od 18 hodin probíhat autorské čtení.. A prohlédnout si tedy některé ruce i naživo.

Jonatan

Za 13 dní
vyjde nové číslo FotoVideo.
new-magazine.jpg
http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=AutLa_uGUH.Dib0SUx5F04Xzj3fFUWcXST72IrBlqOX.27/fastid=jhpgcaaeirbssjglbzyamdctlhjb/stparam=kmipfwsrwe/url=http://www.nikon.cz/cs_CZ/product/digital-cameras/slr/consumer/d3400?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=DSLR_Entry http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=AutLa_uGUH.Dib0SUx5F04Xzj3fFUWcXST72IrBlqOX.27/fastid=jhpgcaaeirbssjglbzyamdctlhjb/stparam=kmipfwsrwe/url=http://www.nikon.cz/cs_CZ/product/digital-cameras/slr/consumer/d3400?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=DSLR_Entry http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=AutLa_uGUH.Dib0SUx5F04Xzj3fFUWcXST72IrBlqOX.27/fastid=jhpgcaaeirbssjglbzyamdctlhjb/stparam=kmipfwsrwe/url=http://www.nikon.cz/cs_CZ/product/digital-cameras/slr/consumer/d3400?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=DSLR_Entry
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.