ViewSonic představil virtuální svět pro vzdělávání a skládací 135" LED displej

Publikováno: 24. listopadu 2023 | autor Redakce
viewsonic-edutech-asia-2023.jpg

Společnost ViewSonic se účastnila akce EDUtech Asia 2023 v Singapuru. Na stánku ViewSonic měli účastníci od 8. do 9. listopadu příležitost seznámit se s nejnovějšími inovacemi v oblasti digitálního vzdělávání na vlastní kůži.

ViewSonic během celé akce představil nejnovější verzi UNIVERSE, virtuálního světa vytvořeného pro vzdělávání. Tato platforma poskytuje bezpečný digitální vzdělávací prostor, který zvyšuje zapojení studentů, podporuje spolupráci, posiluje pocit sounáležitosti a přináší výhody osobního vzdělávání do online prostředí. Nejnovější aktualizace UNIVERSE integruje systémy pro správu výuky (LMS) Canvas a Blackboard, čímž zefektivňuje administrativní úkony vzdělávacích institucí a zjednodušuje proces výuky.

„Společnost ViewSonic je i nadále odhodlána prosazovat strategii 'Ekosystém jako služba (EaaS)', jejímž cílem je vybudovat komplexní digitální vzdělávací ekosystém,“ zdůrazňuje Kevin Chu, ředitel obchodní jednotky VSX ve společnosti ViewSonic. „Jedním z našich cílů na veletrhu EDUtech Asia 2023 je upozornit na výhody integrace pohlcujícího prostředí do online vzdělávání. Chceme, aby účastníci viděli, jak poutavý může být 3D virtuální kampus, pokud je začleněn do digitálního vzdělávání.“

viewsonic-edutech-asia-2023.jpg

Další zajímavostí na stánku byl skládací 135" LED displej LDS135-152 All-in-One. Tento působivý velký displej, který je předem sestaven z LED modulů, ovládací skříňky systému a motorizovaného podlahového stojanu, lze po vybalení z krabice nastavit a přichystat k použití za pouhých 10 minut. Inovativní skládací konstrukce obrazovky výrazně zmenšuje její rozměry ve srovnání s běžnými modely, což umožňuje její umístění do velkých osobních výtahů pro pohodlné přemisťování mezi různými patry a místy, a také úsporu nákladů na přepravu. Je ideální na různé akce, jako jsou veletrhy a výstavy.

Vystaven byl také 75" interaktivní displej ViewBoard řady IFP33. Díky rozlišení 4K Ultra HD, pokročilým možnostem dotykové obrazovky, integraci se softwarem myViewBoard® Whiteboard a softwarem vCast pro sdílení obrazovky umožňuje displej IFP7533 bezproblémovou tvorbu a sdílení obsahu, což zvyšuje zapojení do výuky ve fyzických i digitálních třídách.

Právě vychází
fv07-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.