ViewSonic partnerem 7. ročníku pražského Zombie Runu

Publikováno: 10. listopadu 2023 | autor Redakce
zombie-run-praha-30.jpg

Jestli se bojíš, tak utíkej! Tak zní motto zážitkového běhu Zombie Night Run, který se odehrál v sobotu 21. října 2023 v centru Prahy na Vítkově a společnost ViewSonic, přední světový dodavatel vizuálních řešení, byla jeho hrdým partnerem.

Závodu Zombie Night Run Praha 2023 se zúčastnilo přibližně 300 malých běžců a 700 dospělých a dospívajících. Všichni si z akce odnesli nejenom nezapomenutelný zážitek, ale také vědomí, že přispěli na dobrou věc, jelikož část výtěžku z akce poputovala na podporu spolku No Foot No Stress, který pomáhá lidem prožívat plnohodnotný život po amputaci končetin, a neziskové organizaci Za sklem, jež poskytuje podporu osobám s poruchou autistického spektra.

Trasa hlavního závodu vedla kolem Národního památníku na Vítkově a obsahovala čtyři strašidelné zóny, které se hemžily neposednými zombie a závodníci jim museli uniknout. Neměli to ale jednoduché. Museli překonat například Zombie hrad či se postavit svému strachu v Žižkovském tunelu, kde kromě číhajících zombie probíhala i strašidelná projekce, o kterou se postaral LED projektor ViewSonic LS550WH s krátkou projekční vzdáleností.

zombie-run-praha-35.jpg

Kromě samotného běžeckého závodu se účastníci mohli zastavit i u stánků partnerů. Společnost ViewSonic si pro závodníky připravila výstavu vybraných produktů, které si mohli všichni pořádně prohlédnou a vyzkoušet. Vystavený byl například laserový projektor X2000B-4K s ultra krátkou projekční vzdáleností, interaktivní dotykový panel ViewBoard IFP7552 či 34“ ultraširokoúhlý zakřivený herní monitor VX3418-2KPC. Jak malí taky velcí zájemci si pak mohli zahrát i počítačovou hru se zombie tématikou na monitoru XG320Q řady Elite, který disponuje 32“ QHD displejem, obnovovací frekvencí 175 Hz a technologií Quantum Dot IPS.

zombie-run-praha-37.jpg

Součástí akce byla i soutěž o nejlepší kostým, jejíž výherce získal přenosný projektor ViewSonic M1 mini.

Právě vychází
fotovideo-08-2024-stranka-01.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.