Únorové FotoVideo – svatby a děti spolu souvisí!

Publikováno: 25. ledna 2017 | autor Redakce
FotoVideo 2/2017

Prohlédněte si desítky dokonalých a příběhů plných snímků dětí a jejich hravosti a k tomu dva naprosto odlišné pohledy na svatební fotografování. To ale samozřejmě není vše!

Druhé letošní vydání začíná zamyšlením nad umělou inteligencí, přináší dvě velké FotoUdálosti, objevuje ve velkém rozhovoru jednu zcela novou, fotografickou tvář, nabízí výsledky dvou velkých čtenářských soutěží o krásné ceny a hlavně inspiruje.

V praktické části najdete další recenzi aplikace v oblíbené rubrice Mobilní focení a vaše prioritní Digiškola nás tentokrát naučí snadno a rychle kolorovat.

Důležité! Pouze v tomto vydání najdete kompletní výsledky všech kategorií uplynulého ročníku soutěže Fotograf roku 2016 a vítězové se mohou již začít těšit na slavnostní předání cen.

To ale fakt není vše z únorové stovky stran!

Vyberte si z obsahu:

  • INSPIRACE: PAVEL KOOP V PALERMU / „Přátelil jsem se s panem Josefem Sudkem…“, výborný rozhovor, který vedly dvě zajímavé dívky!
  • GITZO INSPIRUJE: IVETA KULHAVÁ / „Pro mne je charakteristická hravost a imaginace “ – neuvěřitelné spojení dětských kreseb a fotografie
  • NISSIN: VYTVOŘTE SI VLASTNÍ SVĚTLO / Vojta Hurych a jeho obrazy skutečnosti v prvním díle nového fotografického seriálu.
  • TECHNIKA: ZOOM SUPEROBJEKTIV OD ZEISS / Není pro každého, ale je obdivuhodný… opravdový kus dokonalé techniky, samozřejmě pro profíky!
  • SOUTĚŽ: 17. FOTOGRAF ROKU NA PLNÉ PECKY! / Jak jste se umístili ve druhém soutěžním tématu? Téma plné dětí slibovalo velký souboj něžného pohlaví s klasiky. Jak to dopadlo?
  • SOUTĚŽ: EISA PHOTOGRAPHY MAESTRO 2017 / Tentokrát na aktuální téma: „Street Life“ – vaše oblíbené téma, co říkáte? Chcete vyhrát pěkný balík peněz? Zúčastněte se!
  • A další a další!

Důležité nakonec:

Chcete ušetřit skoro polovinu peněz za nákup časopisu FotoVideo? Nezapomeňte si nás předplatit nebo si naše předplatné co nejdříve prodloužit! V obou případech dostanete výborný a výhodný dárek navíc a ten si ještě (u nového předplatného) můžete vybrat z více variant. To se fakt vyplatí! Můžete si naše předplatné objednat hned a ZDE.

Laterna magika

Novinkou v předplatném je voucher pro 2 osoby na libovolné představení Laterna magika* na Nové scéně Národního divadla.

*Vyjma inscenace Malý princ

Právě vychází
fv07-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.