TCL na veletrhu IFA 2022

Publikováno: 22. července 2022 | autor Redakce
image-15.png

Na 2 500 čtverečních metrech představí TCL velkoplošné televizory Mini LED QLED pro chytrý a digitálně propojený život, nejnovější technologie zobrazování a další produkty z ucelené nabídky TCL.

TCL se vrací na veletrh IFA, který se koná počátkem září v Berlíně. Je to první významný globální veletrh spotřební elektroniky od roku 2019. TCL představí novinky včetně nejnovějších zobrazovacích technologií pro velkoformátové televizory Mini LED QLED a současně přímo v akci další produkty ze své ucelené nabídky.

TCL zahájí svoji prezentaci na veletrhu IFA 2022 globální tiskovou konferencí 1. září 2022, která bude předcházet pětidenní prezentaci produktů TCL v rámci veletržní expozice na 2 500 čtverečních metrech.

„Jsme velice rádi, že se vracíme na veletrh IFA 2022 a že můžeme být součástí tohoto dynamicky se rozvíjejícího odvětví. ´Inspire Greatness´ je naší hlavní myšlenkou a chtěli bychom i nadále inspirovat všechny lidi po celém světě lidi k tomu, aby prožili skvělé okamžiky svého života s našimi produkty a službami,” říká Shaoyong Zhang, CEO společnosti TCL Electronics.


Tisková konference TCL IFA 2022

Datum: 1. září, 2022
Kdy: 14:00 (CEST)
Kde: Hala 21B, Messedamm Berlín, Německo
LivestreamTCL Electronics on YouTube
Kdo: Frédéric Langin, viceprezident pro obchod a marketing (TCL Europe); Marek Maciejewski, ředitel produktového vývoje (TCL Europe); Olivier Semenoux, vedoucí marketingu a ředitel pro uvádění produktů na trh (TCL Europe)


V rámci expozice TCL na IFA 2022 budou moci návštěvníci zažít vysoce estetický design, jedinečný výkon a funkčnost nejnovějších televizorů, soundbarů a chytrých nositelných zařízení společně s uceleným portfoliem zařízení pro chytrou domácnost a také prototypy připravovaných televizorů. TCL dále představí aplikace hlubokého učení, které zajistí novou úroveň kvality obrazu.

image-15.png

Právě vychází
fv03-24-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.