TCL je již druhým rokem po sobě Global Top 2 TV Brand

Publikováno: 15. března 2024 | autor Redakce
tcl-global-top-2-tv-brand-by-omdia-2023.jpg

TCL Electronics byla společností Omdia, která se zabývá průzkumem trhu, opět uznána za Global Top 2 TV Brand.

Podle zprávy Global TV Sets Report 2023 společnosti Omdia si TCL již druhým rokem po sobě udržela druhou pozici na globálním trhu televizorů podle značky s celkovým počtem 25,26 milionu dodaných kusů televizorů, což představuje 12,5% podíl na trhu.

K tomuto úspěchu částečně přispěla úspěšná nabídka prémiových televizorů, která zahrnuje nové produkty z řady Mini LED televizorů představené v roce 2023. Segment výrobků s touto technologií zaznamenal v posledních letech rychlý růst a nadále se těší vysoké poptávce trhu.

tcl-global-top-2-tv-brand-by-omdia-2023.jpg

S cílem rozšířit a zkvalitnit své portfolio prémiových televizorů uvedla společnost TCL již v roce 2019 na trh první Mini LED televizor na světě, a stala se tak zároveň první společností, která Mini LED televizory masově vyrábí. Díky několika vlastním technologiím Mini LED a silným algoritmickým schopnostem u svých televizorů přináší společnost TCL bezkonkurenční kvalitu zobrazení a prémiový zážitek ze sledování digitálního obsahu.

Společnost TCL v minulém roce uvedla na trh také řadu televizorů Mini LED s úhlopříčkou 98 palců a větší. Za zmínku stojí největší 115palcový QD-Mini LED televizor na světě, který měl premiéru v Severní Americe během veletrhu CES 2024 a může se pochlubit více než 20 000 zónami lokálního stmívání a špičkovým jasem 5 000 nitů.

tcl-xxl-innovations-image.png

V roce 2024 je společnost TCL i nadále odhodlána zvyšovat laťku v oblasti technologií Mini LED TV a svými inovacemi inspirovat uživatele po celém světě ke skvělým výkonům.

Právě vychází
fv04-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.