Světová fotografie v červnovém FotoVideo

Publikováno: 23. května 2018 | autor Redakce
FotoVideo 06/2018

Začátkem tohoto roku jsme vám slíbili, že budeme přinášet nejen kvalitní českou a slovenskou fotografii, ale že se pokud možno v každém vydání podíváme někam do vzdálenějšího světa a nabídneme vám fotografické příběhy těch, kteří se pohybují v ještě náročnější konkurenci. Tak činíme a v tomto vydání dokonce dvojnásobně!

Zrovna když toto vydání budete mít ve schránce či ve vaší oblíbené prodejně, bude náš šéfredaktor někde v belgických Antverpách sledovat, co nového připravují Canon, Sony, Sigma, Tamron, Panasonic a také Honor a Huawei a HMD/Nokia a Phillips a další. EISA program je samozřejmě i letos náročný a je z něho jasné, že se svět digitální techniky a mobilní elektroniky hodně rychle hýbe a my si společně budeme mít následně v dalších vydání časopisu FotoVideo určitě o čem povídat. Čeká nás pak v červnu hlasování o nejlepších produktech roku a také vyhodnocené finálního kola EISA MAESTRO, na které se asi všichni těšíme.

V tomto vydání, jak jsme již v úvodu naznačili, najdete mimo jiné úžasné barvy podvodního světa na fotkách Uliho Kunze a k nim naprosto vzdálené vesmírné skvosty Zdeňka Bardona. To je rozptyl, co? Z hlubin moří až do nekonečna vesmíru. To krásné pozemské vám nabídne například Marek Musil ve své naprosto půvabné reportáži či Petr Hricko s fotografiemi plnými snů. Nemůžeme ale zapomenout na fotografa Ivana Prokopa, bratra velkého hudebníka Michala Prokopa, na povídání s profesorem Ptáčkem o divadelní fotografii, fejetony našich dvou redaktorek Kateřiny a Simony a velké, praktické články Honzy Vojtka a další a další. Určitě budete mít co číst!

Vyberte si z obsahu červnového vydání časopisu FotoVideo:

INSPIRACE: ZÁŘÍCÍ HVĚZDY NAD ATACAMOU

Zdeněk Bardon – skvělý průvodce nádherným nekonečnem.

GITZO INSPIRUJE: RADOSTI IVANA PROKOPA

„Od dětství jsem byl obklopen hudbou a výtvarným uměním.“

INSPIRACE: VYNIKAJÍCÍ NĚMECKÝ FOTOGRAF ULI KUNZ

Exkluzivně pro FotoVideo: Fantastické barvy světa pod vodou.

INSPIRACE: MARCUS CLACKSON O SVÝCH FOTOGRAFICKÝCH ŽÁNRECH

Přední anglický komerční fotograf se poprvé představuje.

ANALOGOVÁ ŠKOLA: UMÍME VYVOLAT FILM? VYZKOUŠEJTE SI PERFEKTNÍ POSTUP

Správnou volbou vývojky, ředění, teploty a …

TECHNIKA: NOVÁ ŘADA LOWEPRO m-TREKKER OPRAVDU PRO KAŽDÉHO

Brašny a ledviny kategorie „Urban“ jen pro mladé fotografy?

18. FOTOGRAF ROKU – UŽIJTE SI SVÉ VÝBORNÉ FOTOGRAFIE

Deset nejlepších snímků našich juniorů. Vedle dvaceti nejlepších snímků v hlavní kategorii sledujte i nadějné, mladé fotografy!

Kvalitní dárky v našem předplatném!  Vždy ušetříte a budete mít pohodu, klid a ještě praktický dárek k tomu!

Předplaťte si nás! V každém případě dostanete výhodný dárek dle vašeho výběru (třeba předplatné grafického programu na celý rok nebo unikátní diář s fotografiemi ze soutěže Fotograf roku či voucher na rychlé stahování na serveru Ulož.to, slevy od Fokapo a nově od CEWE a Kamila Rodingera a další…) a to jeden vybraný i v případě, že jste stálým předplatitelem a předplatné si obnovujete. Objednávejte hned a vybírejte zde.

Právě vychází
fv05-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.