Srpnové FotoVideo – čistá oáza fotografie a videa

Publikováno: 26. července 2017 | autor Redakce
FotoVideo 8/2017

Mnoho jiných časopisů má dovolenou, vyšla jim jen letní dvojčísla už na začátku prázdnin a v srpnu nic. Vaše FotoVideo je tu pro vás už 21 let a po mnoho let každý měsíc i v době letních prázdnin. Máte teď víc času na focení? Chcete se inspirovat? Využijte nabídku srpnového vydání.

Hned v úvodníku se šéfredaktor zabývá dalším vývojem našeho společného koníčku. Je to tak, vývoj nezastavíme, fotí a natáčí se stále víc a víc a pro redakci největšího, českého fotografického časopisu je těžké vybrat vždy to nejlepší a hlavně nejzajímavější. Při výběru hodně pomáhají nabídky, připomínky a přání stálých čtenářů. Jste mezi nimi? Píšete a hodnotíte? Účastníte se anket v našem pravidelném newsletteru?

Srpnové FotoVideo je tu!

Soutěž: Tentokrát najdete velmi zajímavou možnost fotografického soutěžení na straně 65. Zkuste to, ceny fakt stojí za to!

17. Fotograf roku: Stále můžete být první, stále můžete bez problému vyhrát jednu ze čtrnácti soutěžních kategorií tohoto ročníku. Vítěze osmého tématu najdete na straně 86

Inspirace: Té je v tomto vydání opravdu mnoho. Od krásných klasických aktů v přírodě starých skoro padesát let až po dokonalé záběry z nejšpičkovějšího tenisového turnaje a jeho zákulisí. Je se na co koukat, tomu věřte!

Praxe: Tři velké, praktické články Honzy Vojtka jsou nejen o úpravách fotografií, ale i o postupech a krocích, které vás dovedou téměř k dokonalosti. Těch deset stran stojí za to číst pozorně a asi ne jen jednou…

Technika: Naše technická zamyšlení jsou o objektivech, stativech a dalším foto – video příslušenství. Myslíme na ty, co začínají, i na ty, co si mohou lecos dovolit. Zkuste si vybrat z naší nabídky.

Vyberte si z obsahu srpnového FotoVideo:

  • FOTOGRAFICKÝ PROJEKT:  WEEK OF LIFE / Rubrika „FOTO DNE“ se představuje. Nejlepší snímky z tohoto projektu
  • VYTVOŘ SI VLASTNÍ SVĚTLO: ROMAN VONDROUŠ / Počátky nebyly vůbec jednoduché… Obdivuhodně citlivé snímky profesionála.
  • GITZO INSPIRUJE: MARTIN SIDORJÁK PŘÍMO Z KURTů  / Tenis je krásný sám o sobě, a když má svoje světlo… Nádherné záběry našeho nejlepšího fotografa sportu a tenisu obzvláště!
  • HONZOVA PRAXE: VELKÁ FOTOPORADNA / „Zrovna dělám na velké fotografické zakázce…“, tak to si fakt přečtěte!
  • TECHNIKA: CELKEM SEDM ŘAD STATIVŮ VELBON / Sherpa a nebo M Series? Přehledně a průhledně a hlavně levně!
  • SOUTĚŽ FOTOGRAF ROKU: RYCHLÉ TEMPO POKRAČUJE! / Osmé téma největší fotografické soutěže: „Voda a její odrazy“ bylo vyhodnoceno
  • a další a další - vše pro vás a s vašimi fotografiemi!

Máme pro vás nový dárek! Ušetříte opravdu hodně! Naše dárky k předplatnému FotoVideo v České i Slovenské republice vám peníze vrátí a pomohou s fotografováním:

Chcete každý měsíc ušetřit skoro polovinu peněz za nákup našeho časopisu FotoVideo? Předplaťte si ho! Navíc, pokud patříte již mezi naše předplatitele, předplatné si co nejdříve prodlužte! V obou případech dostanete výhodný dárek a ten si ještě (u nového předplatného) můžete vybrat z více variant. Máme pro vás velký výběr slev! Objednávejte hned a vybírejte zde!

Právě vychází
fv07-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.