Společnost ViewSonic byla hrdým partnerem 12. filmového víkendu ČSFD

Publikováno: 26. srpna 2023 | autor Redakce
filmovy-vikend-02.jpg

Společnost ViewSonic, oznamuje, že byla hrdým partnerem 12. Filmového víkendu pořádaného Česko-Slovenskou filmovou databází.

Tato jedinečná spolupráce vznikla na základě zaměření společnosti ViewSonic na výrobu kvalitní vizuální techniky a jejího cíle přinášet všem uživatelům co nejlepší audiovizuální zážitek.Akce se konala 4. a 5. srpna 2023 v Letním kině v Boskovicích, a na všechny účastníky zde čekal maraton báječných filmů, bohatá tombola, výborné jídlo a nabitý doprovodný program.

csfd-filmovy-vikend.jpg

Filmový víkend je již tradiční událostí pro všechny filmové nadšence. Jedná se o dva dny plné těch nejlepších filmů letošního roku. Na 12. ročníku se promítaly kousky jako Oppenheimer od Christophera Nolana, pátý díl legendární série Indiana Jones a nástroj osudu, sedmá Mission: Impossible s podtitulem Odplata – První část, Barbie s Margot Robbie a Ryanem Goslingem či akční film Meg 2: Příkop s Jasonem Stathamem.

Bohatá tombola

Nechyběla ani tombola plná hodnotných cen. Mezi cenami, které mohli účastníci získat, byl i herní monitor ViewSonic VX2718-PC-MHD a dva projektory M1 mini.

filmovy-vikend-02.jpg

Monitor ViewSonic VX2718-PC-MHD je 27“ zakřivený monitor navržený pro dokonalý herní zážitek. Mimořádně vysoká obnovovací frekvence 165 Hz zajišťuje plynulý obraz bez trhání, zatímco rychlá doba odezvy 1 ms zajistí, že obraz nebude rozmazaný. Technologie Flicker-Free a filtr modrého světla pak pomáhají eliminovat únavu očí při delším sledování. Kromě toho nabízí DisplayPort a dva vstupy HDMI.

ViewSonic M1 mini je chytrý kapesní projektor, se kterým si užijete spoustu zábavy, ať už jste kdekoliv. Díky nízké hmotnosti, ultra-mini velikosti a vyměnitelné barevné horní desce slouží jako osobní kapesní kino naprosto ideální na jakékoliv cesty. Pomocí vestavěné baterii vydrží na jedno nabití promítat až 2,5 hodiny.

V případě potřeby k němu lze připojit i powerbanku. Promítání s M1 mini je naprosto snadné, stačí pouze pomocí portu USB nebo HDMI kabelem připojit k vašemu chytrému zařízení a filmový večer může začít! O pohlcující zvuk se následně postará reproduktor značky JBL.

filmovy-vikend-01.jpg

Výstava produktů a doprovodný program

Další produkty značky ViewSonic si mohli všichni filmoví nadšenci prohlédnout ve stánku, kde byly vystavené nejrůznější produkty z naší nabídky, například herní monitor XG320Q Elite, nebo projektory M1 Pro, X2 a M2. Účastnící si mohli vše prohlédnout pořádně z blízka a případně se i na cokoliv zeptat přítomných zástupců společnosti.

Zajištěn byl i další doprovodný program, včetně večerních skupinových her, či mohli návštěvníci využít zlevněného vstupného na nedalekou rozhlednu a koupaliště.

Právě vychází
fv06-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.