Soutěžte s FotoVideo! A co najdete v únorovém vydání?

Publikováno: 23. ledna 2019 | autor Redakce
web-1000pix.jpg

Pro letošní rok jsme vám v minulém vydání slíbili všestrannou interaktivitu a více vzájemných kontaktů. K těm samozřejmě patří i fotografické soutěžení, které má u nás velkou tradici. Už devatenáctý rok vychovává naše soutěž Fotograf roku nové talenty a prezentuje jejich práce. V tomto vydání přidáváme i další soutěže tak, aby soutěžit mohl úplně každý!

Devatenáctý ročník soutěže Fotograf roku
V tomto vydání najdete dvacet nejlepších fotografií ze soutěžního tématu „Tvář“, do kterého dorazilo opravdu požehnané množství fotografií vynikající kvality. Fotografie jsou obodovány a okomentovány porotou a je k nim připojeno ještě dalších osm nejlepších snímků juniorských. Věřte, že je na co se dívat. I vás baví vidět své fotografie perfektně vytištěné?

CEWE Photo Award 2019
Tuto opravdu největší světovou, fotografickou soutěž představujeme už poněkolikáté. Už jste přihlásili své fotografie do největší otevřené fotosoutěže světa? Na nic nečekejte, ceny jsou velmi lákavé. Jejich celková hodnota překračuje 250 tisíc eur. Navíc s každou přihlášenou fotkou přispíváte na dobrou věc.

Naše noční soutěž o smartphone Huawei
Je vyhodnocena a její výsledky najdete v tomto vydání! Výherci blahopřejeme a těm dalším také, poslali jste stovky nádherných fotografií!

Glanzlichter 2019
Máte rádi a fotíte přírodu? Tato největší německá soutěž má i u nás velkou tradici. Pravidelně se jí účastní stovky našich fotografů. Inspirujte se vítěznými snímky z minulého ročníku a zúčastněte se ročníku dvacátého, který budu opravdu velký a bohatě oceněný! I v této soutěži vám držíme palce.

Exkluzivní novinky a praktické rady od špičkových odborníků.
I v tomto vydání si přijde snad každý fotograf na své. Inspirujte se, prohlédněte si výběry redakce a zúčastněte se našich časopiseckých workshopů. A nezapomeňte, že technika jde velmi rychle kupředu a my vám ty nejžhavější novinky dokážeme nabídnout včas! Máme vás rádi a přejeme všem to nejjasnější a nejlepší „Dobré světlo“ po celý rok 2019!

Vyberte si z únorového vydání časopisu FotoVideo a třeba nám i napište, jak se vám líbí:

INSPIRACE: DAVID YARROW V KENI
Kontrasty jsou v této africké zemi obrovské.

SOUTĚŽ: GLANZLICHTER 2019
Mimořádná soutěž vstupuje do dvacátého ročníku.

MINIFOLIA: PETRA KLAČKOVÁ FRANTIŠEK KONOPA
Specialisté tématu měsíce „Tvář“ se představují.

INSPIRACE: PROJEKT COLORCLASS LOFOTEN
Na krajinářskou fotografii v šesti krocích.

PRAXE: NAŠE ANALOGOVÁ ŠKOLA RADÍ:
Jak archivovat a uchovávat negativy?

FOTOGRAF ROKU: DRUHÉ TÉMA VYHODNOCENO
Jak jste se umístili v oblíbeném tématu „Tvář“?

Naše velké dárky k celoročnímu předplatnému FotoVideo!
Předplaťte si nás! Je čas ušetřit a ještě získat praktickou věc. Dostanete současně výhodný dárek ZDARMA dle vašeho výběru. Objednávejte hned a vybírejte zde.

Mít doma kvalitně tištěný časopis FotoVideo každý měsíc o den dříve než se objeví ve volném prodeji a ještě k tomu za cca 60 % jeho normální, prodejní ceny, to už se fakt vyplatí!

Právě vychází
fv05-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.