Současná mladá slovenská fotografie / Luboš Kotlár a Ján Skaličan

Publikováno: 15. ledna 2016 | autor Redakce
Luboš Kotlár

Studenti fotografie bakalářského ročníku z Katedry fotografie a nových médií na Vysoké škole výtvarných umění v Bratislavě.

Současná mladá slovenská fotografie - Luboš Kotlár a Ján Skaličan

Studenti fotografie bakalářského ročníku z Katedry fotografie a nových médií na Vysoké škole výtvarných umění v Bratislavě. Výstava je součástí Dnů slovenské kultury v Českých Budějovicích.

19.2. - 13.3. 2016

Galerie Nahoře

DK Metropol

Senovážné nám.2

370 01 České Budějovice

Otevřeno po-pá 9-17 hodin

Právě vychází
FotoVideo 11/2016
http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nc2QdLdmW5cpFxEsclXnIadynDlIYySbP6_by6XveSL.D7/fastid=atemyorgnypsezlmibkyfuqrunno/stparam=mfnngsdlwo/url=https://nikoncashback.cz/cs?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=Cashback http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nc2QdLdmW5cpFxEsclXnIadynDlIYySbP6_by6XveSL.D7/fastid=atemyorgnypsezlmibkyfuqrunno/stparam=mfnngsdlwo/url=https://nikoncashback.cz/cs?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=Cashback http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nc2QdLdmW5cpFxEsclXnIadynDlIYySbP6_by6XveSL.D7/fastid=atemyorgnypsezlmibkyfuqrunno/stparam=mfnngsdlwo/url=https://nikoncashback.cz/cs?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=Cashback
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.