Velké zářijové FotoVideo

Publikováno: 27. srpna 2019 | autor Redakce
fotovideo-2019-09-img-0110-v4-1000px.jpg

Opravdu rádi podporujeme vaše fotografování! A ještě více výstavy! Nedávno jsme si v redakci dělali takovou malou statistiku a zjistili jsme, že oproti loňskému roku vystavujete mnohem více. Četnost a kvalita fotografických výstav opravdu roste a nejen těch velkých. Nejvíce nás samozřejmě baví výstavy fotoklubů, škol a školních uměleckých kroužků, které chceme dále podporovat a samozřejmě i výstavy všech jednotlivců, ať vystavují kdekoli!

FotoVideo chce být také galerií!

Náš šéfredaktor hned v úvodu zářijového vydání píše: „Stejně bych někdy chtěl, aby časopisy a zvláště ty fotografické byly vnímány jako malé galerie. Chtěl bych, abychom vám v příštím roce dokázali nabídnout více větších formátů tak, abyste si každou fotografii užili do posledního detailu. Stejně jako na výstavě. Myslíte, že chci moc?“ To je takový náš malý cíl a uvidíme, jak se nám ho podaří plnit. Už v současné době nám mnozí z vás píší, že v té naší úvodní části, kterou v každém vydání nazýváme Inspirace, cítí jako na výstavě. Jsem rádi, že to tak cítíte.

fotovideo-2019-09-titulka-03-1000px.jpg
Rozhovor s fotografkou Gabrielou Ksandr

V tomto vydání jsme v inspirativní části přivítali tři nejlepší z EISA MAESTRO 2019 – možná budete překvapeni a doufejme, že mile. Dále se zde postupně setkáme s řadou milých autorek a autorů, s některými z nich se možná setkáte úplně poprvé a jiné určitě důvěrně znáte z Internetu a sociálních sítí. Ale vytištěná fotka je přeci jenom fotka a tak si ty jejich práce pořádně vychutnejte! Pozdraví vás Dagmar Stříbrná a Petr Šedý a také Barbora Gajová a Olga Nyitrayová, prohlédnete si krásné fotografie Miloše Nejezchleba, a přečtete si zajímavý rozhovor s Václavem Noidem Bártou o jeho filmové práci. V tomto vydání jsme si povídali i s Gabrielou Ksandr a samozřejmě nechybí FotoFejetony Simony Nálepkové a Kateřiny Janišové.

Máme pokračovat o praktické části našeho časopisu? A co ta naše soutěžní sekce s Fotografem roku a vašimi snímky? No a technické novinky vás s námi také baví?  Je toho fakt hodně v tomto rozšířeném vydání, které má 108 stran!

Těšíme se, že vás naše zářijové vydání bude bavit!

fotovideo-2019-09-img-0110-v4-1000px.jpg
Na titulní stránce je snímek od Barbory Gajové


A co si vyberete v zářijovém vydání časopisu FotoVideo?

SVĚTOVÁ UDÁLOST: EISA AWARDS 2019-2020
Prohlédněte si to nejlepší, co bylo od počátku roku představeno

ROZHOVOR: BARBORA GAJOVÁ
„Mám teď foťák, co mi prostě sedí!“

ROZHOVOR: MILOŠ NEJEZCHLEB
„Vždycky mne bavilo fotit.“

PRAXE: MOBILNÍ FOCENÍ S KARLEM POBŘÍSLEM
„Nebo na „ty panorámata“?

TECHNIKA: POJĎME BÝT OPRAVDOVÝMI CESTOVATELI!
Nádherná kolekce National Geographic Earth Explorer

FOTOGRAF ROKU: ZAHAJUJEME DVACÁTÝ ROČNÍK!
Uložte si nová témata jubilejního ročníku největší soutěže u nás

FOTOGRAF ROKU:
VYHODNOCENÍ DEVÁTÉHO TÉMATU „Luční kvítí“.

Prohlédněte si dvacítku nejlepších snímků květin z naší největší fotografické soutěže!

Celoroční předplatné časopisu FotoVideo se vyplatí!

Předplaťte si nás! Je na čase ušetřit a ještě získat praktickou a potřebnou věc. Dostanete současně výhodný dárek ZDARMA dle vašeho výběru. Objednávejte hned a vybírejte v časopise na stranách 96 a 97 a zde na: http://www.ifotovideo.cz/rubriky/predplatne/

Mít doma kvalitně tištěný časopis FotoVideo každý měsíc o den dříve než se objeví ve volném prodeji a ještě k tomu ta cca 60% jeho normální, prodejní ceny, to už se fakt vyplatí! UŠETŘÍTE!

fotovideo-2019-09-titulka-01-1000px.jpg
Rozhovor s Barborou Gajovou

Právě vychází
fv05-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.