Předplatné časopisu FotoVideo také na Slovensku

Publikováno: 11. února 2016 | autor Redakce
předplatné na Slovensku

Časopis FotoVideo si můžete předplatit také na Slovensku. Pokud chcete mít jistotu, že vám měsíčně dorazí časopis FotoVideo do vašich schránek, pak neváhejte a objednejte si předplatné.

Roční tištěné předplatné na Slovensku vás vyjde na 4,4 Eur*.

Předplatné na Slovensku zajišťuje:

Mediaprint-Kapa Pressegrosso, a.s. Stará Vajnorská 9

Neváhejte a obraťte se na zástupce Mediaprint-Kapa s Vašimi dotazy a objednávkami.

*Součástí tohoto předplatného není dárek. V případě zájmu o dárek za příplatek v ceně poštovného pište do redakce e-mail: l.zlatohlavkova@atemi.cz.

Za 1 den
vyjde nové číslo FotoVideo.
FotoVideo 11/2016
http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nc2QdLdmW5cpFxEsclXnIadynDlIYySbP6_by6XveSL.D7/fastid=atemyorgnypsezlmibkyfuqrunno/stparam=mfnngsdlwo/url=https://nikoncashback.cz/cs?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=Cashback http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nc2QdLdmW5cpFxEsclXnIadynDlIYySbP6_by6XveSL.D7/fastid=atemyorgnypsezlmibkyfuqrunno/stparam=mfnngsdlwo/url=https://nikoncashback.cz/cs?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=Cashback http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nc2QdLdmW5cpFxEsclXnIadynDlIYySbP6_by6XveSL.D7/fastid=atemyorgnypsezlmibkyfuqrunno/stparam=mfnngsdlwo/url=https://nikoncashback.cz/cs?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=Cashback
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.