PRAHA - FESTIVAL KOLEM SVĚTA 2023

Publikováno: 13. března 2023 | autor Redakce
Festival Kolem světa hl

NENECHTE SI UJÍT!

Oblíbený cestovatelský festival KOLEM SVĚTA představí osobnosti a zkušené cestovatele i na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Přijďte si s námi užít příjemnou atmosféru a načerpat cestovatelské zkušenosti. Ochutnat budete moci i exotické pohoštění z Indonésie a nebo Mexika a s vietnamskou kávou.

Kde?

PVA EXPO PRAHA v Letňanech

Kongresový sál (Vstupní hala II)

Beranových 667, 199 00 Praha 9 - Letňany

GPS: Loc: 50°741.662"N, 14°3051.679"E

Festival Kolem světa mapa

Kdy?

18. března od 10:00 až do 19. března do 20:00 hodin.

Nezapomeňte, že souběžně probíhají i veletrhy Holiday World & Region World, For Caravan a For Boat, které jsou zahrnuty v ceně vstupenky festivalu KOLEM SVĚTA.

VSTUPENKY JSOU V PRODEJI:
https://vstupenky-pva.cz/

PROGRAM je už na webu:
https://kolemsveta.cz/2023-brezen/program/

Festival Kolem světa II

DOPROVODNÝ PROGRAM

V rámci festivalu se budete moci nechat ozdobit tradiční hennou, malováním na obličej nebo rasta copánky. Zakoupit si budete moci exotické dárky z různých zemí nebo si vyzkoušet tradiční batiku, malbu mandal či pískování.

Festival Kolem světa in

EXOTIC FOOD FESTIVAL

Návštěvníky festivalu KOLEM SVĚTA čeká řada stánků s ochutnávkami zajímavých pokrmů, nápojů a dobrot z exotických zemí světa. Ochutnávat můžete od rána do večera. Chystáme ochutnávku z Vietnamu, Konga, Kyrgyzstánu, Polska, Pobřeží Slonoviny, Kavkazu, Arménie, Srí Lanky, Ugandy, Jižní Afriky, Indonésie nebo Indie.

Festival kolem světa program

EXOTICKÉ TANCE

Mezi jednotlivými cestovatelskými přednáškami vám krásné tanečnice představí exotické tance z Indonésie a Indie. A nebude chybět ani fotokoutek, kde si budete moci pořídit fotografii s kamarádem, a nebo právě s krásnými tanečnicemi v kostýmech.

Festival Kolem světa in

Za 1 den
vyjde nové číslo FotoVideo.
fv05-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.