PHOTOKINA 2016 / Imaging Unlimited

Publikováno: 15. června 2016 | autor Redakce
Photokina

Od veletrhu produktově orientovaného k události plné obsahu a řešení. Takový bude Kolín nad Rýnem ve dnech 20. až 25. září 2016.

Přední světový foto- a videoveletrh se letos prezentuje v nových barvách, ale jeho nový design opravdu není prázdný. Slibuje, že bude plný nejnovějších nápadů. Návštěvníci a vystavovatelé budou mít opět vynikající možnost společně se ponořit do fascinujícího světa obrazu a zažít Photokinu jako nikdy předtím.

Největší světový veletrh tohoto druhu si dal za cíl inspirovat všechny! Obchodníky, nadšené i hobby fotografy, profesionály a samozřejmě i mladé "smartphoners" - všichni zde najdou své akční zóny a historicky největší počet akcí a interaktivních prezentací.

Více o tomto veletrhu včetně jeho programu najdete v červnovém FotoVideo.

FotoVideo 6/2016

Zajistěte si nyní vstupenky online a ušetřete přitom až 38% - více zde.

Za 2 dny
vyjde nové číslo FotoVideo.
FotoVideo 11/2016
http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nc2QdLdmW5cpFxEsclXnIadynDlIYySbP6_by6XveSL.D7/fastid=atemyorgnypsezlmibkyfuqrunno/stparam=mfnngsdlwo/url=https://nikoncashback.cz/cs?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=Cashback http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nc2QdLdmW5cpFxEsclXnIadynDlIYySbP6_by6XveSL.D7/fastid=atemyorgnypsezlmibkyfuqrunno/stparam=mfnngsdlwo/url=https://nikoncashback.cz/cs?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=Cashback http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nc2QdLdmW5cpFxEsclXnIadynDlIYySbP6_by6XveSL.D7/fastid=atemyorgnypsezlmibkyfuqrunno/stparam=mfnngsdlwo/url=https://nikoncashback.cz/cs?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=Cashback
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.