Online – Výstava Fotofandů 2020

Publikováno: 10. ledna 2021 | autor Kateřina Davidová
Online – Výstava Fotofandů 2020

Navštivte 14. ročník výstavy fotografií, tentokrát online…

Jan Dvořák, Ve stínu slunečnic

jan-dvorak,-ve-stinu-slunecnic.jpg

Jan Švaříček, Bjůtyfula pípula

jan-svaricek,-bjutyfula-pipula.jpg

Fotografie je vášeň. Je to v současné době fenomén, bez kterého si už naše dny nedovedeme představit. A protože víme, že jste na tom úplně stejně, nechceme Vás ani letos připravit o každoroční podzimní setkání s moravskobudějovickými fotofandy, letos s pořadovým číslem XIV. Rok 2020 je hodně jiný než všechny předchozí a netradiční bude i naše výstava. Přesouváme se totiž za Vámi do on line prostředí, prohlídku si tedy můžete užít z pohodlí a bezpečí domova. Dopřejte si inspirativní společnost amatérských fotografů, kteří přes objektiv zachycují svůj osobitý pohled na svět kolem sebe. Můžete se těšit na fotografie zcela dokumentární, ale i na obrázky s uměleckým přesahem. Pevně věřím, že si každý najde svoji porci krásy, naděje a třeba i jemného mrazení. Děkuji kurátorovi Pavlu Čírtkovi za tolik potřebné zčeření stojatých vod kultury a fotografům za chuť pohladit nás po duši. Příjemnou zábavu!

Drahomíra Brzobohatá

Karla Nixová, Mimino

karla-nixova,-mimino.jpg

Pavel Svoboda, Krušné hory

pavel-svoboda,-krusne-hory.jpg

Vojtěch Vlk, MUDr. Karolína Doležalová

vojtech-vlk,-mudr.-karolina-dolezalova.jpeg

Na celou výstavu se podívejte: ZDE.


Už máte lednové vydání časopisu FOTOVIDEO?

fotovideo-01-2021.jpg

S kým se v lednovém FotoVideo setkáte?

Hned v úvodu s Jiřím Křenkem, jediným Čechem, který má akreditaci na fotografování závodů Formule 1. Jeho zážitky jsou až neuvěřitelné a fotografie úžasné. Hned v závěsu za ním je na dalších stránkách neuvěřitelná žena, oficiální fotografka Českého olympijského týmu, právě čerstvě oceněná Bára Reichová. Jeden fotografický zážitek tedy střídá další. Abychom nebyli jen v pohybu, dali jsme slovo i mistrům krajinářům. Co vám říkají jména Martin Rak a Martin Šaroch. Každý z nich své krajiny pojímá a snímá jinak a současně oba milují krásu a nedotknutelnost přírodu. Jejich snímky jsou dokonalými a propracovanými obrazy. A tak bychom mohli pokračovat s líčením originality Dana Vojtěcha, vzpomínkami Františka Dostála nebo dokumenty Lucie Mojžíšové. Naše nabídka je i v roce 2021 široká a bude taková stále. Jsme rádi, že jste s námi.

Vybírejte z lednového vydání časopisu FotoVideo v novém kabátě:

ROZHOVOR: JIŘÍ KŘENEK

Pouze dvacet fotografů z celého světa na trati Formule 1

jiri-krenek.jpg

INTERVIEW: BARBORA REICHOVÁ

Projekt Nezlomní olympionici vznikl v lockdownu a je dokonalý

barbora-reichova.jpg

ROZHOVOR: MARTIN RAK

Nejraději mám krajiny na sever od Prahy, říká mistr

martin-rak.jpg

ROZHOVOR: MAREK ŠAROCH

Dá se říct, že přes den létám s dronem jen výjimečně…

marek-saroch.jpg

PRAXE: DAN VOJTĚCH

Virtuální skatepark v Maxspace

dan-vojtech.jpg

FOTOGRAF ROKU: VYHRAJTE TÝDEN S VOLVO

Výjimečná soutěžní kategorie zahájena

vyfot-volvo.jpg

FOTOGRAF ROKU: PRVNÍ TÉMA NOVÉHO ROČNÍKU VYHODNOCENO

Téma Pohled z okna přitáhlo téměř 1500 fotografií! Jak jste dopadli vy a jak vaši fotografičtí přátelé? Pořadí najdete jen v tištěném vydání FotoVideo.

fotograf-roku.jpg

… a samozřejmě dalších minimálně dvacet zajímavých článků!

Výhodné je si nechat posílat FotoVideo až domů!

A zase máme pro vás další dárky k celoročnímu předplatnému FotoVideo. Udělejte si radost (a také vašim blízkým?) na celý rok 2021! S naším předplatným opravdu ušetříte. Vybírejte dle chuti, ale rychle, dárků je dost, ale některé jen v omezeném množství! Předplaťte si nás na zimní měsíce a vyzkoušejte si, zda nás chcete odebírat po jednom či dvou či třech či šesti či dvanácti výtiscích. Jak se vám to bude líbit. Ale s delší dobou předplatného klesá jeho cena….

Vybírejte si na našem webu:

http://www.ifotovideo.cz/rubriky/predplatne/

Mít doma kvalitně tištěný časopis FotoVideo každý měsíc o den dříve, než se objeví ve volném prodeji na stáncích a v prodejnách, a ještě k tomu za cca 60 % jeho normální, prodejní ceny, to už se fakt vyplatí! Šetříte tak své peníze s námi!

Za branou čtvrtstoletí – lednové FOTOVIDEO

 

 

Právě vychází
fv07-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.